perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUTMA SİSTEMİ

Parmak okutma sisteminde geçiş yapacak olan kişilerin güvenli geçişlerinde kullanılmak üzere kullanılan parmak izi okuma cihazları, kişilerin parmak izi bilgilerini kısa bir sürede işleyerek kişinin geçişine izin verilip verilmeyeceğine karar vermektedir. Parmak okutma sistemi faydaları bilindikçe de parmak izli geçiş sistemini tercih etmekte olan firmaların sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Parmak okutma sistemi, günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmakla birlikte firmamız tarafından satışa sunulmuş olan tüm takip programları ile tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca geçişleri kontrol altına almak adına geçiş kontrol programı ile de kullanılabilmektedir. Parmak okutma sisteminde en önemli özelliklerden birisi parmak izinin benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olmasıdır. Bu yapısı sayesinde özellikle de personel takip sistemlerinde sıkça kullanılmaktadır. Çünkü böylece personeller, birbirleri yerine parmak izi okutamayacaklardır. Bu da müthiş bir güven sağlamaktadır. Parmak izi sistemlerinde geçiş yapmak çok basittir. Kullanımı da çok basit olan bu cihazlara öncelikle personellerin parmak izlerinin tanıtılması gerekmektedir. Parmak izi tanıtılma işlemi için personel takip programı kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı, personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakarak ay sonları da otomatik olarak maaş hesaplamaları yapabilmenizi sağlar. Kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitime maruz kalan her son kullanıcı personel takip programı ile parmak okutma sistemini bir arada kullanabilmektedir. Personel takip programı ile ayrıca personellerin avans, prim, izin günü vb. hesaplamaları da çok basit olarak gerçekleştirilmektedir.

Parmak okutma sistemi, günümüzde işletmelerde çokça tercih edilmektedir. Her işletmeye uygun, ideal bir parmak izi cihazı bulabilmek mümkündür. Cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri her cihaza göre değişiklik gösterir. Genel olarak kayıt hafızaları 1000 ile 10.000 arasında değişmektedir. Personel sayınıza ya da geçiş yapacak olan kişi sayılarınıza göre de buna ideal bir cihaz seçebilmeniz mümkündür. Bazı parmak okutma sistemi cihazı modellerinde isterseniz kartlı ya da şifreli olarak da geçiş yapabilirsiniz. Bu şekildeki geçiş tipleri, kullanıcı kayıt hafızasını da yükseltecektir. Fiyat açısından da Magic Pass parmak okutma sistemi Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu cihazlar ile asla sorun yaşamazsınız. Uygun fiyat garantili olup her alanda güvenle tercih edilebilmektedir.

Magic Pass parmak okutma sistemi, sayesinde parmak izli geçişler her zaman çok daha hızlı bir şekilde yapılabilecek. Parmak okutma sistemi cihazlarındaki bazı avantajlı özelliklerden bahsedelim. Öncelikle dahili bataryaya sahip olan modeller bulunmaktadır. Dahili batarya, elektrik kesilmesi gibi durumlarda kullanıma devam edebilmenizi sağlar. Cihazlarımız sesli olarak da bildirim verir ve bu bildirimler Türkçe dilinde verilmektedir. Türkçe geri bildirim, her zaman daha basit bir kullanımın kapılarını aralayacaktır. Bunların yanı sıra aynı zamanda zil çaldırma özelliğine de sahiptir. Zil çaldırma ile mola ya da paydos saatlerinde kişilerin toplu olarak hareket etmesi sağlanabilmektedir. Siz de şimdi parmak okutma sistemi ile takipleri hızlandırabilir ve güvenilir personel takibi yapabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler