perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞE GİRİŞ ÇIKIŞ PARMAK İZİ FİYAT

İşe giriş çıkış parmak izi fiyat, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden aslında işe giriş çıkış parmak izi fiyat hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Öncelikle kullanılacak olan cihazın belirlenmesi gerekmektedir. Genel olarak kullanılacak olan cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasite sayesinde takip işlemlerinizi gerçekleştirecek olduğunuz alanlardaki kişi sayısının da bir önemi kalmayacaktır. Örneğin; personel sayınız bin kişi olsun. En az iki bin ya da çok daha fazla bir kayıt kapasitesine sahip olan cihazı tercih ederek, geçişleri kontrol altına alabilirsiniz. Kullanımı bu cihazların çok basit olup, kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanabilir. Zaten pek çok modelinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş özelliği de yer almaktadır. Bu sayede geçiş şekilleri arttırılmış olup kullanımda çok daha büyük avantajlar da elde edilebilecektir.

İşe giriş çıkış parmak izi fiyat uygunluğuna sahip olan bu cihazlar ile personelleri takip edebilmek için beraberinde personel takip programının kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. İhtiyaca göre sürekli olarak geliştirilerek, personellerin her zaman çok daha kolay bir şekilde takip edilmesini sağlamaktadır. Programın kullanımı çok kolay olup kısa bir eğitim almanız, kullanım sağlamanız için yeterli olacaktır. Eğer personel takip sistemi programı hakkında kullanımda veya başka bir konuda sorunuz olursa da çağrı merkezimizden uzaktan erişim ile destek alabilmeniz mümkündür. Personel takip programı üzerinde kimin hangi saatte geldiği, gittiği, avans, prim, devamsızlık gibi pek çok bilgi, raporlamalar şeklinde tutulmaktadır. Bu raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilecektir. Bu da sizin her zaman için çok daha rahat bir takip yapmanızı sağlar. Devamlı olarak verileri sizin çekmenize gerek kalmadan da otomatik olarak parmak izi cihazı verileri, programa çekilmektedir.

İşe giriş çıkış parmak izi fiyat uygunluğu ile satın alabileceğiniz parmak izi okuma cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik verebilmek için öncelikle bu cihazların kapıların giriş yapılacak olan alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonrada geçişine izin verilecek personelin, bu cihaza parmak izi kayıt edilir. Parmak izi kayıt edildikten sonra, okuma yapıldığında hızlıca geçiş izni verilecek ve parmak izinin okutulma bilgisi personel takip programı üzerine aktarılacaktır. Turnikelere parmak izi okuma cihazları ile tetik vermek için ise bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Parmak izi tanımlı olan kişi cihaza okutma yaptığında, kolayca turnike kolları açılarak geçiş yapılabilecektir.

İşe giriş çıkış parmak izi fiyat teklifi almak ya da bu sistemler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz, alanında profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler