perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL DEDEKTÖR FİYATLARI

El dedektörleri, günümüzde güvenliğin sağlanması için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörleri, güvenlik görevlileri kullanarak, kişilerin üzerinde metaller olup olmadığını tespit etmektedirler. Geniş kullanım alanları ile el dedektör fiyatları da oldukça uygundur. Bu dedektörler, bir metal eşya yaklaştırıldığında eğer bu metal eşya büyük ise uzaktan veya bu metal eşya küçük ise yakından tespit edebilirler. El dedektör fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, her geçen gün de çok daha farklı alanlarda tercih edilmektedirler. Günümüzde özellikle alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, işletmeler, holdingler vb. alanlara girişte oldukça sık olarak tercih edilmektedirler. Kullanımları basit olduğundan ötürü kısa bir eğitim alan bütün güvenlik görevlileri sorun yaşamadan kullanıma devam edebilirler.

El dedektör fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Çalışma voltajı bu dedektörlerde 9 volttur. Demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri de birbirinden ayırt edebilmenizi sağlamaktadırlar. Üstelik sesli, ışıklı ya da titreşimli olarak da uyarılar verebilmektedirler. Düşük olan bataryalarda da aynı zamanda ışıklı ve sesli olarak uyarılar vererek kullanıcılarını uyarmaktadırlar.  Opsiyonel olarak şarj edilebilmekte olan el tipi metal üst arama dedektörlerinin hassasiyet ayarları da yapılabilmektedir. Bu sayede metallere verecek oldukları alarm seviyeleri de ayarlanabilmektedir. Bu dedektörlerin deri kılıfları, elden kaymadan, kolay bir kullanım sunmaktadır.  Sağlam ve ergonomik tasarıma da sahip oldukları için el dedektör fiyatları çok yüksek sanılsa da asla öyle değildir.

El tipi metal üst arama dedektörleri, yüksek seçicilik ve yüksek duyarlılığa sahip olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, geniş bir tarama alanına sahiptir. Bu sayede bütün metaller anında tespit edilebilmektedir.  Oto frekans kilitleme özelliği de yer almaktadır.  Rahat ve portatif bir kılıfa sahip olması da el dedektör fiyatlarının yüksek sanılmasına sebebiyet verse de durum asla öyle değildir. El tipi metal üst arama dedektörleri; kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama ve tarama metal dedektörleri ile kullanıldıklarında, çok daha yüksek güvenlikli alanlar elde etmenize olanak tanımaktadır.

El tipi metal üst arama dedektörlerine bizler genellikle alışveriş merkezlerinde yer alan güvenlik görevlilerinden aşinayız. Bu güvenlik görevlileri, kapı tipi metal üst arama dedektörlerinden geçiş yapan kişilerden şüphelendiklerinde ya da kapı tipi metal üst arama dedektörleri alarm verdiğinde tekrardan kişilerin üzerini aramaktadırlar. Bu sayede tekrar bir kontrol imkânı doğarak, olası bütün tehlikeli durumlar yok edilmektedir. El dedektör fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, kişilerin çantaların içini açmadan, çanta üzerinde gezdirilerek de içerisinde metal eşya olup olmadığını tespit edebilmenizi sağlamaktadır.

El dedektör fiyatları çok merak ediliyor olsa da her firma bu dedektörleri farklı fiyatlar ile satışa çıkarmaktadır. Ancak firmamız Perkotek Teknoloji, Secuda el tipi metal üst arama dedektörleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğu için el dedektör fiyatları bizde çok uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler