perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZLİ KİLİT FİYATI

Parmak izli kilit sistemleri, giriş ve çıkışları kontrol altına almak için kullanılan sistemlerdir. Kontrol ve personel takibi için şüphesiz ki en çok kullanılan cihazları, parmak izi okuyuculardır. Kartlı sistemlerde olduğu gibi kartın bir başkasına verilerek geçiş yapılmasına engel olan bu sistemler, güvenlik zafiyetini de ortadan kaldırmaktadır. Kurulumu ve kullanımı da çok basit olan parmak izi okuyucuların farklı modelleri, farklı kayıt kapasitelerine sahiptir. Yani hangi alanda ne amaçla kullanacak olursanız olun, kişi sayısına uygun farklı cihazlar bulunmaktadır. Parmak izli kilit sistemlerinin çalışması çok basit olmakla birlikte parmak izli kilit fiyatı da oldukça uygundur. Kapıların giriş ve çıkış alanlarına yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu alanlara yerleştirilen parmak izi okuyuculara daha sonra kişilerin parmak izi kaydının yapılması gerekmektedir. Kayıt yapılan her kişi parmak izini okutarak, kolayca geçiş yapabilir. Parmak izi okuyucular ile aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş de yapılabilmektedir. Tabi ki bu özellik cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Parmak izi cihazları ile turnike, bariyer ve kapılara da tetik verilerek geçiş kısıtlaması yapma imkânı da bulunmaktadır. Turnikelerin parmak izi okuyucular ile birlikte kullanılması, geçişleri kısıtlamak için harika bir seçenektir. Kapı kilitleri ile de parmak izi okuyucuların birlikte kullanılması da geçişlerin kontrollü olmasını sağlar. Üstelik kilit sistemleri ile parmak izi okuyucuları bir arada kullanarak kapılarınızı yerinizden kalkmadan da açabilirsiniz. Bunun için ayrıca buton kullanmanız gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir.

Parmak izli kilit de parmak izi cihazı ve kilitlerin bir arada kullanıldığı sistemlerdir. Parmak izi kilitlerin kullanımları oldukça basittir. Kullanımın yanı sıra aynı zamanda kurulum da bir o kadar basit olmaktadır. Normal bir kapı şeklinde olan parmak izli kilit sistemleri, kapıların kollarının yerine takılmaktadır. Parmak izinin yanı sıra bu cihazlar ile aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş de yapılabilmektedir. Tabi ki bu geçiş şekilleri cihazdan cihaza göre farklılık gösterebilir. Ancak satışa sunmuş olduğumuz her parmak izi cihazında genel olarak geçiş şekilleri üçlüdür. Parmak izli kilit cihazlarında kayıt kapasiteleri de farklılık göstermektedir. Cihazların parmak izi, kart ya da şifre kaydı modele göre değişmektedir. Dokunmatik ekranlı ve tuşlu olan modeller ile farklı geçiş yetkileri sunan parmak izli kilit sistemleri, standart kalem pil ile çalışmasını sürdürür. Elektrik ile bağlantısı olmamasından ötürü, elektriğin gidip gelmesi cihazı etkilemeyecektir. Üstelik cihaz akıllı teknoloji ile üretildiğinden dolayı da pilinin bitmesine yakın alarm vermektedir. Bitmeye yakın verilen bu uyarı ile de anında pil değişimi yapılarak geçişlere kolayca devam edilebilmektedir. Pil ile çalışan parmak izli kilit fiyatı çok uygundur.

Parmak izli kilitlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Alışveriş merkezleri, askeri alanlar, hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, güvenli kalması gereken depolar, ofis odaları vb. yerlerde güvenle kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarını tabi ki çoğaltabilmek mümkündür. Parmak izi sistemlerinin dahili batarya mevcut olan modelleri de bulunmaktadır. Dokunmatik ekranlı oluşu sayesinde hem daha şık bir görüntü sunar, hem de daha basit bir kullanım sağlamaktadır. Parmak izli kilit fiyatı da oldukça uygundur. Bunun nedeni Magic Pass parmak izli kilit sistemleri Türkiye distribütörü olmamızdır. Distribütör olduğumuzdan dolayı en uygun fiyatı her zaman bizden alabilirsiniz. Üstelik cihazlarımız oldukça kaliteli olduğundan dolayı da asla sorun yaşamazsınız. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda çağrı merkezi ekibimiz gerek uzaktan erişim gerekse telefon ile anında destek olmaktadırlar. Neden hala vakit kaybediyorsunuz? Hemen şimdi arayın ve uygun fiyatlar ile sizde satın alma fırsatı yakalayın! Siz de parmak izli kilit fiyatını merak ediyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler