perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL DEDEKTÖRÜ FİYATI

El tipi metal üst arama dedektörleri, metal eşya tespiti yapmak için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları çok geniş olup birçok farklı alanda güvenle tercih edilebilirdir. Hava alanları, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, işletmeler gibi pek çok alanda kullanılabilir. Özellikle de sitelerde oldukça sık tercih edilen bu dedektörler, çok hızlı bir şekilde metalleri tespit edebilmenizi sağlayacaklar. Bu dedektörlerin çalışma frekansları, 22 khz’dir. Titreşimli olarak uyarılar verebilmeyi sağlamaktadır. Metal tespitini de bu şekilde sağlamaktadırlar. Yüksek hassasiyetleri sayesinde metal dedektörleri, en ufak metal eşyaları bile çok kolay bir şekilde algılayabilmektedirler. Bu şekilde de güvenliğinizin %100’e çıkarılmasını sağlamaktadır. Şarj olduktan sonra da çok uzun bir süre boyunca şarj edilmesine gerek duyulmayacaktır. El dedektörü fiyatı uygunluğunu gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız. 

El dedektörleri, geniş bir tarama alanına sahiptirler. Küçük metal parçaları yakından ve büyük metal eşyaları ise uzaktan bile tespit edebilirler. Metalleri tespit ettiklerinde de titreşimli olarak uyarı vermektedirler. Üstelik demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilirler. Bıçak, silah, tabancı gibi delici ve kesici tüm aletleri tespit etmek çok kolay olacaktır. El tipi metal üst arama ve tarama dedektörleri; deri, rahat ve portatif bir kılıfa sahiptir. Bu kılıf sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Oldukça kaliteli bir tasarıma sahip olan Secuda el dedektörü fiyatı, Secuda markasının Türkiye distribütörü olduğumuzdan dolayı firmamızda oldukça uygundur. Yani el dedektörü satın almak isterseniz, öncelikle bize danışmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Hassas taramalar yapmak için Secuda el dedektörleri, her zaman harika bir çözüm olacaktır. Ayrıca bu dedektörler, radyasyon yaymazlar ve hamile bayanlara da zarar vermemektedirler. Ergonomik ve sağlam tasarımları sayesinde günümüzde de her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilebilmektedir.

El tipi metal üst arama dedektörleri, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında çok daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu dedektörler ile birlikte kullanmak için öncelikle kapı dedektörü ve x ray bagaj arama cihazının giriş yapılacak olan alana monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da bu dedektörlerden geçiş yapıldıktan sonra el dedektörleri ile şüpheli durumlarda kişilerin üzeri tekrardan aranabilmektedir. Böylece tüm şüpheli durumlarda bu sayede kolayca ortadan kaldırılmaktadır. El tipi metal üst arama dedektörlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçmektir. El dedektörü fiyatı teklifi için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden siz de el tipi dedektör satın alarak güvenliğin tadını çıkarmaya başlayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler