perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
perkotek.com

EL TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ

Güvenlik görevlilerinin artık bulunduğu yerlerde zorunlu hale dönüştürülmüş olan el tipi metal dedektörü, her geçen gün kullanım sıklığını arttırmakta ve bireysel – kurumsal tüm şirketlerde zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenden dolayı da, tüm güvenlik zafiyetleri büyük ölçüde kapatılıyor ve kitlelerin can sağlığı ön planda tutuluyor. Silah, bıçak ve bomba gibi can sağlığını tehdit eden maddeleri üzerinde taşıyan kitleler, el tipi metal dedektörü ile en kısa sürede tespit edildiği gibi, ürünün avantajlarından da faydalanma durumları söz konusu olmaktadır.

Perkotek olarak, temel ihtiyacınızı karşılayacak tüm dedektör türlerini sizlerle buluşturmaktan geri kalmıyor, alternatif ürün seçeneklerini de deneme olasılıklarını günümüze sunuyoruz. Toplumun huzurunun sağlanması ve kitlelerin sıklıkla ziyaret ettiği alanlarda refah bir şekilde vakit geçirebilmesi adına, sizler işletmeci olarak her daim güvenlik önlemlerini %100’e kadar arttırmak durumundasınız. Alınmayan tedbirler hiç beklenmedik felaketlerin habercisi olabilir! Bu yüzden ise var olan güvenlik görevlilerine kendilerini güçlü ve özgüvenli hissedebilmeleri adına el tipi metal dedektörü temin edip sunmanızı önermekteyiz. Günümüz teknolojisi düşünüldüğü zaman bu gibi ürünlerin tam kapsamlı bir şekilde hizmet verme durumu söz konusu olmaktadır. %100’e kadar sizlere kaliteli hizmet anlayışını sunan el tipi metal dedektörü, her geçen gün kullanım alanını arttırmakla beraber verimli sonuçlar alabilmeniz doğrultusunda da sıkı çalışma örneklerini günümüze sunmaktadır.

El tipi metal dedektörü, tek başına kimi zaman yetersiz olmayabilir. Bu nedenden dolayı da alternatif bir dedektörü ürünü ile desteklemeniz doğrultusunda artık sizlerin hiçbir şey gözünden kaçmayacak! Bu anlamda ise kapı dedektörünü takviye olarak satın alarak siz de var olan işletmenizin güvenlik önlemlerini %100’e kadar arttırmış olabilirsiniz. El tipi metal dedektörü, yoğunluğa sahip olan bir metale yaklaştırıldığı zaman sizlere sesli ve titreşimli uyarılar sunar. Aynı zamanda metal hassasiyeti ayarlanabildiği için, diğer zararsız olan metalleri (anahtarlık, kemer tokası, kıyafet metal aksesuarları gibi) devre dışı bırakma ayarlarını da yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Bu aşamada ise sizler için önerilen tüm ürünleri en kısa vadede sunan Perkotek, alanında profesyonel bir farklılık durumu ortaya koyuyor ve tüm alternatif ürünleri de en kısa vadede sizler için sıralıyor. Siz de geç kalmadan bu ürünleri denemek ve keşfetmek adına web sitemize girişinizi yapabilir ve tüm el tipi metal dedektörünü gözden geçirebilirsiniz.

SECUDA marka olarak sunduğumuz el tipi metal dedektörü, ayrıca pek çok alternatif duruma sahiptir. Sizlere temel olarak şarjı bittiği zaman ışıklı ve titreşimli uyarılar suna nbu ürün tipi, 9 voltluk bir batarya ile beraber pil desteklemesi yapmanızı sağlıyor. Etrafın manyetik kirliliğinden hiçbir şekilde etkilenmeyen ürün, tarafımızca 2 yıl garantili olarak kullanılabilir ve kullanıcı hatası söz konusu olmadıkça tüm bakım ve onarım hizmetleri için tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de bu ürünleri sipariş etmek ve en kısa vadede satın almak açısından Perkotek ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyin! %100’e kadar güvelik önlemi alabileceğiniz ekipmanları web sitesi üzerinden sizlerle buluşturan Perkotek, bu aşamada ise sıkı çalışmalar ortaya koyuyor ve her daim kullanışlı olan ürün çeşitlerini de web sitesi üzerinden sizlerle buluşturuyor.

Var olan ürünlerimizi her daim alternatif seçeneklerle desteklemeyi ihmal etmemekle beraber, günümüzde en sık rağbet gösterilen ürünlerin başında gelen el tipi metal dedektörünü de sizlere uygun fiyattan sunmayı ihmal etmemekteyiz. Siz de bu ürünlerin tamamına müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek ulaşabilir, siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler