perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
ENGELLİ TURNİKESİ

Engelli turnikesi, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Engelli turnikesi, aynı zamanda serbest geçişlerin yapılabilmesi için de tercih edilmektedirler. Geçişlerin kontrollü olması için de kullanılan engelli turnikesi, farklı olan kol uzunlukları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kol uzunlukları, kullanacak olduğunuz alanlara hitap edebilmesi açısından önemlidir. Turnike sistemi tercih edilecek olan her alanda kullanılması gerekli olan engelli turnikesi, günümüzde de büyük bir kullanım alanına sahiptir. Okullar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, işletmeler, plazalar gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Engelli turnikesi, vip turnike olarak bilinmektedir. Bu turnikeler, ileri ve geri hareket sırasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir. Engelli turnikesi; camlı engelli turnikesi, silindir engelli turnikesi ve geniş kollu engelli turnikesi olarak kendi içerisinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu turnikeleri buton ile de kontrol edebilmek mümkündür. Engelli turnikesi keyless uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu uzaktan kumanda, üç metreye kadar okuma yapabilir. Butonlu olan uzaktan kumanda ile ise otuz metrelik alanlara kadar okuma yapabilir. Bu keyless modül, anahtarlığa takılabileceği gibi personellerin yanında da bulundurulabilir. Üstelik bir adet turnikeye 1 ile 500 adet arasında butonlu uzaktan kumanda ya da keyless tanıtılabilmektedir. Yüzde yüz performans ile çalışmasına devam eden engelli turnikesinin kurulumu da çok basittir. Montaj kiti sayesinde hem hızlı hem de kolay kurulum sadece yirmi dakika gibi çok kısa bir süre zarfında gerçekleştirilmektedir.

Engelli turnikesi, paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeli olan engelli turnikesi, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan engelli turnikesi ise iç ortamlarda tercih edilmektedir. Bu turnikeler, iki yönlü olarak çalışma sağlarlar. Mikro işlemci kontrollü oluşları sayesinde geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı verirler. Bu çıktı dijital de olabilir, bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara da iletilebilir. Engelli turnikesinin elektromanyetik kilitleme mekanizması da mikro işlemci kontrollüdür. Acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak serbest geçiş moduna geçebilmek mümkündür. (Afet, deprem vb.)

Sessiz ve yumuşak geçiş deyince hemen akla gelen engelli turnikesi, dekoratif bir görünüme sahip olmaktadır. Bu turnikelerin garanti süresi de iki senedir. ISO 9001, ISO 2000 ve TSEK gibi yüksek kalite belgelerine sahiptirler. Üstelik engelli turnikesinde müşterilerin tüm isteklerine bakılarak istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Ayrıca zaten opsiyonel olarak da ihtiyaca uygun olan tüm çözümlerin üretilmesi mümkündür.

En çok merak edilenlerden birisi de engelli turnikesi fiyatlarıdır. Engelli turnikesi fiyatları, tabi ki tercih edeceğiniz cihazın modeline göre değişmektedir. Ancak genel olarak zaten fiyatlar oldukça uygundur. Bunun sebebi Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax engelli turnikesi Türkiye distribütörlüğünü yapmamızdır. Eğer siz de engelli turnikesi almak veya engelli turnikesi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler