perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal arama dedektörleri, metal eşyaları tespit etmek için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin günümüzde kullanım amaçları oldukça geniştir. Özellikle siteler, alışveriş merkezleri gibi alanlarda oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar ve bunlara benzer alanlarda kullanılmaktadır. El tipi dedektörleri, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj tarama cihazları ile birlikte kullanıldıklarında çok daha kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kapı tipi dedektörler, adından da anlayacağınız gibi kapıların giriş ve çıkış alanlarına konulurlar. Metal eşya tespit edildiğinde sesli ve bazı modellerde aynı zamanda ışıklı olarak uyarı vermektedir. Bu dedektörlerin hassasiyet ayarını da yapabilmek mümkündür. Bu ayar sayesinde ne tür bir alarm verilebileceği ayarlanabilmektedir. Xray bagaj arama ve tarama cihazları ise çanta, valiz gibi eşyaların ağzını açmadan içerisinde yer alan metal eşyaları tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Bu dedektörlerin organik ve inorganik madde ayrımı yapan modelleri, metalleri ekrana renkli olarak yansıtabilmenizi sağlar. Bu renkler de sizlere metaller hakkında bilgi vermektedir. Yani ekranda metali görmek, çantaların içerisini açmadan da içerisinde ne olduğunu görebilmenizi sağlamaktadır. Kullanımları da oldukça basit olup, geniş alanlarda tercih edilebilmektedir. Global ve etnik terörün artması ile birlikte de xray cihazlarına ilgi her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda çok sık tercih edilebilmektedir.

El tipi metal dedektörleri, geniş bir tarama alanına sahip olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, yüksek duyarlılıkları ve seçicilikleri ile birlikte tüm metalleri anında tespit edebilmek için mükemmel bir seçenektir. Kolay ve basit kullanımları, her güvenlik görevlisinin kolayca kullanım sağlamasına olanak tanımaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan bu dedektörler, rahat ve portatif bir kılıfa sahiptirler. Metal eşyayı tespit ettiklerinde titreşimli olarak da uyarı vermektedirler. Bu dedektörleri kullanmak da çok basittir. Secuda markası Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için Secuda el tipi metal dedektörü fiyatları firmamız oldukça uygun olarak satış sunulmaktadır. 

22 Khz çalışma frekansı ile çalışmasını devam ettiren el tipi metal dedektörü, 9 voltluk bir çalışma voltajına sahiptir. Demir olan metalleri ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Sesli, ışıklı ve titreşimli olarak uyarı da vermektedir. Üstelik el tipi metal üst arama dedektörlerinin hassasiyet ayarını da yapabilmek mümkündür. Opsiyonel olarak da şarj edilebilen bu dedektörler, sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahiptirler. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Uygun el tipi metal dedektörü fiyatları için sadece bizi aramanız yeterli.

El tipi metal dedektörü fiyatları da en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Bu dedektörlerin fiyatları, Secuda el tipi metal üst arama dedektörleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü çok uygundur. Siz de eğer el tipi metal üst arama dedektörü satın almak isterseniz yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek. Uygun fiyat garantisi ile en iyi el dedektörü ile siz de güvenli alanlar elde edin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları