perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI KİLİTLERİ ELEKTRONİK

Strike kapı kilitleri elektronik modelleri, kapılara tetik vererek, kontrollü geçişler sağlayabilmeniz için kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike kapı kilitleri elektronik modellerine tetik verebilmek için yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izli geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan tüm bu cihazlar ile birlikte butonlar da birlikte kullanılabilir. Strike kapı kilitleri elektronik modelleri ile birlikte butonları kullanarak, yerinizden kalkmaya gerek kalmadan kapılarınızı da açabilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle kapılara Strike kapı kilitleri elektronik modelleri montajı yapılır. Daha sonra kullanılacak olan yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izli geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarından biri, kapıların giriş alanlarına monte edilir. Kapılara monte edilen kilitlerin, geçiş kontrol cihazları ile tetiklenmesi için bağlantısı yapılır. Kapıların çıkış kısımlarında da butonların kullanılması gerekmektedir. Kapılardan çıkış yapılırken butonlara basılarak kapı açılabilecektir. Özellikle ofislerde Strike kapı kilitleri elektronik modelleri kullanılması ile birlikte yerinizden kalkmadan kapıları açabilmek mümkün olacaktır.

Strike kapı kilitleri elektronik modelleri tutuş gücü, kullanılacak olan tüm modellerinde değişiklik göstermektedir. Bu kilitlerdeki tutuş gücü beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Yani kapıların ağırlığına uygun olan bir Strike kapı kilitleri elektronik modeli bulabilmek daima mümkündür. Strike kapı kilitleri elektronik modellerinde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Strike kapı kilitleri elektronik modellerimiz ile elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi de yeterlidir. Strike kapı kilitleri elektronik modelleri ile ahşap kapılara, tahta kapılara, Amerikan kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara tetik verilebilmektedir.

Strike kapı kilitleri elektronik modelleri dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri ve selenoid bolt pimli kapı kilididir. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak, elektrik verilmesi ile birlikte, cam kapıların hareketli olan kısımlarındaki aparatlara çalışması ile kullanılmakta olan kilitlerdir. Cam kapı kilitlerinin kullanım alanları çok geniştir. Cam kapı bulunan her alanda güvenle kullanılabilir. Mıknatıslı manyetik cam kapı kilidi aparatlarının, farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatıdır. Hangi aparatın kullanılacak olduğu, tamamen kullanılacak olan kapılara göre değişmektedir. Strike kapı kilitleri elektronik modellerinde olduğu gibi manyetik mıknatıslı kapı kilitlerinde de tutuş gücü modele göre değişiklik göstermektedir. Bu kilitlerde tutuş gücü yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişmektedir. Her türlü kapı ağırlığında kullanılabilir olan kilit bulabilmek daima mümkündür.

Strike kapı kilitleri elektronik modelleri ve diğer tüm kapı kilit modeller hakkında çok daha fazlası ve fiyat bilgisi almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları