perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark HGS Geçiş: Hızlı ve Güvenli Erişim!

Otopark hgs geçiş sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçları kontrol altına alırken aynı zamanda güvenliği de sağlamanıza olanak tanımakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Günümüzde özellikle sitelerde kullanılmakta olan Avax otopark hgs geçiş sistemleri, aynı zamanda apartman otoparklarında ve iş merkezleri otoparklarında da çok sık olarak tercih edilmektedir. Bu tarz otoparkların yanı sıra Avax otopark hgs geçiş sistemleri; kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, okullar, fabrikalar gibi pek çok farklı alanda yer alan otoparklarda da güvenle kullanılabilirler. Araçların durmadan, seri bir şekilde geçiş yapmasını sağlayan Avax otopark hgs geçiş sistemlerini kullanmak çok basittir. Sistemi aktif bir şekilde kullanabilmek için otoparkların giriş ve çıkış alanlarına otopark bariyerleri ve uhf antenlerin konulması gerekmektedir. Bu antenlerin 50 metrelik alanlara kadar tarama ve tanıma yapabilen farklı modelleri bulunmaktadır. Avax otopark hgs geçiş antenleri montajını sabit bir yere yapmak gerekmektedir. Eğer bu antenlerin monte edileceği alanlarda sabit bir alan yoksa, montaj direği üzerine de monte edilebilirler. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin sert plastik etiket ve kâğıt etiket olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert plastik etiketler, araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketler olup kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların plaka, ruhsat ve kat maliki gibi bilgileri ile kayıt edilir. Tanımlanmış olan bütün bilgiler, otopark geçiş kontrol paneline tcp ıp bağlantısı ile birlikte gönderilmektedir. Avax otopark hgs geçiş sistemleri bu şekilde artık hazır bir hale gelir. Otoparka giriş yapmak isteyen araçların üzerindeki tanımlı olan etiketleri antenlerin görmesi ile birlikte bariyere tetik verilerek, geçiş izni sağlanacaktır. Eğer Avax otopark hgs geçiş sistemlerine gösterilen etiketler tanımlı değilse, bariyer kolu açılmaz ve geçiş yapılamaz. Bu sayede otopark güvenliği de sağlanmış olur. Özellikle yabancı ve misafir araçlar giriş yapamaz.

Avax otopark hgs geçiş sistemlerinden yabancı ve misafir araçların giriş ve çıkış yapabilmesi için bu sistemlerde kullanılan otopark bariyerleri, uzaktan kumanda ya da buton ile tetiklenebilir. Böylece araçlar geçiş yapabilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde, bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer alır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kollarını açmak için farklı, kapamak için farklı buton yer almaktadır. Montajları çok basit olan Avax otopark hgs geçiş bariyerlerinin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanına uygun olan bir kol uzunluğu bulabilmek daima mümkündür.

Avax otopark hgs geçiş sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da Avax otopark hgs geçiş sistemlerini yerinde incelemek için Perkotek Plaza’ya gelebilir, Avax otopark hgs geçiş fiyat teklifi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler