perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Elbise Alarm Sökücü: Pratik ve Hızlı Çözüm!

Elbise alarm sökücü, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmaktadır. Elbise alarm sökücü ile mağazalarda satışta olan ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin sökülmesi sağlanır. Peki nedir bu mağaza ürün koruma sistemleri? Mağaza ürün koruma sistemleri; elbise alarm sökücü, elbise alarm etiketi ve mağaza ürün antenlerinden oluşmakta olan bir sistemdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan iki farklı tür anten bulunmaktadır. Bu antenler akusto manyetik elbise alarm sökücü antenleri ve rfid elbise sökücü alarm antenleridir. Elbise alarm sökücü sistemlerin sadece varlığı bile hırsızlık gibi olayların önüne geçilmesi için harika bir sebep olmuştur. Bu sistemler kullanılmadan önce mağaza çalışanları akşamları çıkmadan önce sürekli olarak ürünleri el ile tek tek sayıyorlardı. Bu gibi durumlarda eğer eksik çıkıyorsa da yapacak bir şey yoktu. Kamera olsa bile iş işten geçtikten sonra kameraya bakıldığı için hiçbir anlamı yoktu. Ama elbise alarm sökücü sistemleri sayesinde ürünlerin etiketleri çıkarılmadan antenlerden geçiş yapılması gibi durumlar söz konusu olduğunda, anında müdahale etme şansı bulunuyor. Bu da hırsızların çalma riskini de azaltıyor. Yapılan testlerde, elbise alarm sökücü kullanılmakta olan tüm alanlarda, ürün hırsızlıklarının neredeyse sıfıra kadar indiği görülmüştür.

Akusto manyetik elbise alarm sökücü antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına yerleştirilmektedir. Bu antenlerin oldukça başarılı ve verimli olduğu herkesçe bilinmektedir. 58 khz’lik bir çalışma frekansı ile çalışmasına devam eden akusto manyetik elbise alarm sökücü antenleri, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Yani çevredeki tüm gürültüden ve metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. Ayrıca akusto manyetik elbise alarm sökücü antenleri, mono veya TX+RX olarak çalışmaktadır. Bu antenler ile iki metrelik alanlara kadar başarılı bir şekilde okuma yapılabilmektedir. Yanlış alarm verme riski bulunmadığı için oldukça güvenle kullanılabilmektedir. Öncelikle bu antenleri mağazaların giriş ve çıkış alanına monte ettikten sonra daha sonra mağazada satışa çıkarılan her ürünün üzerine etiket takılması gerekmektedir. Dr etiket, pencil etiket, slipper etiket, şişe etiket gibi farklı etiketler kullanılmakta olup ürün satın alındıktan sonra bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması gerekmektedir.

Rfid elbise alarm sökücü antenleri, 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmasına devam eden antenlerdir. Mağazalarda satılan ürünlerin korunmasında çok sıkça tercih edilmekte olan bu antenlerin farklı modelleri, mağaza dekorunuza uyum sağlayabilmektedir. Üstelik bu antenleri, reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz. Rfip mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan elbise alarm sökücüler, ürünlerin üzerindeki etiketlerin kasar görevlileri tarafından çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu antenler ile birlikte kullanılmakta olan etiketler; 4x4 etiket, 5x5 etiket, r50 etiket, round etiket, golf etiket, square etiket, sun etiket, mini etiket vb. olarak adlandırılmaktadır. Bu etiketler, ürün satın alındıktan sonra mağaza görevlileri tarafından çıkarılmakta ve ürün bu şekilde teslim edilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Sensitive ürün elbise alarm sökücü sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Sensitive ürün elbise alarm sökücü fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler