perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI KİLİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları, kullanılacak olan kartlı geçiş kontrol cihazlarının modellerine göre değişir. Bu sebepten dolayı Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkündür. Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları teklifi verebilmemiz için hangi alanlarda kullanılacak olduğu, kaç kişilik bir kayıt kapasitesine sahip olan cihazların kullanılacağı belirlenmektedir. Ancak genel olarak Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları firmamızda çok uygundur. Bu cihazlar ile birlikte kapılara, turnikelere ve hatta bariyerlere de tetik verebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kartlı kapı kilit sistemleri cihazları ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin ahşap kapılarda, tahta kapılarda, pimapen kapılarda, pvc kapılarda ve kompozit kapılarda kullanılabilen farklı modelleri olması sayesinde tüm bu kapılara Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile tetik verebilirsiniz.

Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile belirli bir alana, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkışları takip edilir. Bu cihazlarımıza tanıtılacak olan kartların iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; mifare kartlar ve proximity kartlar. Hangi kartın kullanılacak olduğu tamamen cihazların modeline göre değişmektedir. Kartların sadece beş ile on santimetrelik mesafelerden gösterilmesi, okunması ve geçiş izni verilmesi için yeterli olacaktır. Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapılabilir. Bu sayede cihazların kayıt kapasite de artmış olur. Kartın unutulduğu durumlarda şifre yazılarak geçiş yapılabilecektir.

Strike kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızı standalone kartlı kapı kilit sistemleri cihazları, online kartlı kapı kilit sistemleri cihazları, offline kartlı kapı kilit sistemleri cihazları ve panelli kartlı kapı kilit sistemleri cihazları olmak üzere dört farklı gruba ayırabiliriz. Standalone kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları çok uygun olup bu cihazlar, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Kart tanıtılmadan önce master kart okutulmalıdır. Standalone kartlı kapı kilit sistemleri cihazları ile tetik olarak kuru kontak verildiği için elektrikli kilit karşılıkları, elektronik kilitler ve manyetik kapı kilitlerine tetik verilebilir. Standalone kartlı kapı kilit sistemleri cihazları sabotaj yapılması durumlarında da kendini kapatma özelliğine sahiptir. Online kartlı kapı kilit sistemleri cihazları ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Offline kartlı kapı kilit sistemleri cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına gerek duymadan çalışabilir. Offline kartlı kapı kilit sistemleri cihazlarının kendisi bir panel görevi gördüğü için de çalışırken panele ihtiyaç duymaz. Panelli kartlı kapı kilit sistemleri cihazları ise hafızalarında hiçbir bilgi barındıramazlar. Tüm bilgiler, panel üzerinde tutulur. Panele modeline göre iki, dört, sekiz ya da on altı adet cihaz bağlantısı yapılabilmektedir. Kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları tüm bu modellerde farklı olduğu için kartlı kapı kilit sistemleri fiyatları teklifi için bizimle info@perkotek.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler