perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELBİSE ALARMLARI

Elbise alarmları sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalıntı riskine karşı korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları ve kurulumları oldukça kolay olup mağaza elbise alarmları anteni, mağaza elbise alarmları ve mağaza elbise alarmları sökücüden oluşmaktadır. Öncelikle sistemleri kurmak için elbise alarmları antenini mağazanın giriş ve çıkış alanlarına monte etmek gerekir. Daha sonra da kullanılacak olan etiketlerin, mağazada yer alan ürünlerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. En son olarak da ürünler satın alındığında, ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin etiket öldürücü ve etiket sökücü kullanılarak sökülmesi gerekmektedir.

Öncelikle akusto manyetik elbise alarmları antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eden akusto manyetik elbise alarmları anteni, elektronik gürültüden ve metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam eder. Mono ya da TX + RX olarak çalışabilmektedir. Yaklaşık olarak iki metreye kadar tarama yapan akusto manyetik elbise alarmları anteni, elbise alarm sökücü ve elbise alarm etiketlerinden oluşmaktadır. Bu antenlerin kullanılabilmesi için öncelikle akusto manyetik elbise alarmları anteninin mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da bu antenler arasındaki mesafenin belirlenmesi gerekmektedir. Bu antenler ile DR etiket, pencil etiket, slipper etiket, şişe etiket gibi etiketler kullanılabilmektedir. Antenler mağaza girişine monte edildikten sonra her ürünün üzerine etiketlerin yapıştırılması gerekir. Etiketlerin sökülmesi için de etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılmaktadır.

Rfid elbise alarmları anteni de mağazaların giriş ve çıkışlarına konumlandırılan antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam edecektir. Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin korunması için harika bir seçenektir. Bu elbise alarmları sistemlerini ürün elbise alarmları anteni, elbise alarmları etiketleri ve elbise alarmları etiket sökücüler oluşturmaktadır. Bu antenler ile kullanılmakta olan farklı etiketler bulunmaktadır. 4x4 elbise alarmları etiketi, 5x5 elbise alarmları etiketi, r50 elbise alarmları etiket, round elbise alarmları etiketi, golf elbise alarmları etiketi, square elbise alarmları etiketi olarak farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu etiketlerin plastik olanları ve kâğıt olan modelleri bulunmaktadır. Kâğıt olan etiketleri etkisiz hale getirmek için etiket öldürücü, plastik olan etiketleri etkisiz hale getirmek için de etiket sökücüler kullanılmaktadır.

Elbise alarmları antenleri sayesinde artık mağazalardaki hırsızlık vakaları en aza indirilmiştir. Siz de elbise alarmları antenleri ile ürünlerinizin güvenliğini 7/24 sağlayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler