perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Security Label Deactivator: Etkili ve Güvenli Çözümler

security label deactivator, mağazalarda satışta olan kağıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için kullanılmaktadır. security label deactivator ile sadece kağıt etiketler pasif hale getirilmektedir. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Günümüzde özellikle market gibi yerlerde kullanılan bu etiketler, aynı zamanda kozmetik mağazalarında, ayakkabı mağazalarında da sıklıkla kullanılıyor. security label deactivator ile kağıt etiketleri, mağaza kasa görevlileri pasif hale getirir. Ürünler satın alındıktan sonra bu işlem gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde etiketlerin pasif hale getirilmesi oldukça basit olacaktır. security label deactivator, sadece kağıt etiketler için kullanılıyor olsa da sert plastik etiketleri ise ürünlerin üzerinden çıkarmak için etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Etiket sökme ya da pasif etme işlemi, ürünlerin satın alınması ile birlikte mağaza kasa görevlilerince yapılmaktadır.

Security label deactivator kullanılmakta olan mağaza koruma sistemleri, mağazalarda satılan ürünlerin 7/24 korunabilmesi için harika bir seçenektir. Kullanımları oldukça basit olan bu sistemlerde kullanılabilir olan iki farklı anten modeli bulunmaktadır. Bu antenler; RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Hangi antenlerin kullanılacak olduğu, tamamen mağazalarda satışı yapılacak olan ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Çünkü farklı model antenler ile kullanılacak olan etiketler farklılık göstermektedir. Bu sistemlerin kullanılmaya başlanması ile birlikte artık mağazalar her zaman için 7/24 güvende olacaktır.

Security label deactivator kullanılan akusto manyetik mağaza koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile üretilmişlerdir. Mono yahut TX + RX olarak çalışmasına devam eden bu antenlerimizin çift olarak kullanılması gerekmektedir. Bu anten çiftleri arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa da anten çifti arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilmektedir. Bu antenlerin gövdeleri aynı zamanda reklam panosu olarak da kullanılabilmektedir. Kullanımları basit olup ürünlerin çalınmasını engellemektedir.

security label deactivator kullanılan RF mağaza ürün koruma antenleri 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenler ile birlikte 4x4 mağaza koruma etiketi, 5x5 mağaza koruma etiketi, r50 mağaza koruma etiketi, round mağaza koruma etiketi, golf mağaza koruma etiketi, square mağaza koruma etiketi, sun mağaza koruma etiketi ve mini mağaza koruma etiketi kullanabilirsiniz. Bu etiketlerin kâğıt olan modelleri ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılmaktadır. Sert plastik olan modelleri ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılırlar.

Security label deactivator kullanılmakta olan sistemlerde en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. security label deactivator fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Ancak anten modellerine göre fiyatları değişebilir. Satın almak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler