perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRO MANYETİK KİLİT

Elektro manyetik kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarında takılmakta olan kilitlerdir. Elektro manyetik kilit ile cam kapılara tetik verilebilmektedir. Cam kapılardan yapılacak olan geçişlerin basit bir şekilde kontrol altına alınmasını sağlayacak olan elektro manyetik kilit modellerinin tamamında tutuş gücü farklılık gösterebilmektedir. Elektro manyetik kilit tutuş gücü; bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Elektro manyetik kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmakta olan kilitlere elektrik verilmesi gibi durumlarda, cam kapıların hareketli olan kısımlarına takılan aparata mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Elektro manyetik kilit ile kullanılan aparatların da farklı modelleri bulunmaktadır. Elektro manyetik kilit ile birlikte L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Elektro manyetik kilitler öyle güçlüdür ki; karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile kilitlerin yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı bırakmayacaklardır. Elektro manyetik kilit dışında kullanılan bir diğer kilit modelimiz de selenoid bold pimli kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile birlikte çalışmaktadır. Bu kilitlerde ise tutuş gücü 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında değişmektedir. Bu sayede tüm bu rakamlar arasındaki kapı ağırlıklarında kullanılabilirler.

Elektro manyetik kilit dışında kullanılan bir diğer kilit modeli de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları tüm personel devam kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri, parmak izli personel devam kontrol sistemleri ve kartlı personel devam kontrol sistemlerinin artış göstermesi ile birlikte elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarına da talep artmıştır. Geçiş kontrol cihazları dışında bu kilitlerin uzaktan kumanda veya buton ile de tetiklenebilmesi mümkündür. Buton ile tetiklenmeleri sayesinde özellikle ofislerde oldukça işe yarar bir hale gelmişlerdir. Ofislerde butonlar ile kullanıldıklarında, yerinizden kalkmadan kapıların açılmasını sağlamaktadırlar. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olduğu yerlerde kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterlidir. Strike kapı kilitlerimizde genel olarak bu dil mekanizması paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir. Bu kilitlerimizde enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma şekli bulunmaktadır. Tutuş gücü ise 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Elektronik kilitleri ve elektrikli kilit karşılıklarını dilerseniz tahta kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara tetik vermek için kullanabileceksiniz.

Peki, elektro manyetik kilit fiyatları ne kadar? Elektro manyetik kilit fiyatları tercih edilecek olan farklı modellerinde değişiklik göstermektedir. Bu yüzden elektro manyetik kilit fiyatları hakkında net bir rakam veremiyoruz. Ancak kullanılacak olan modellerin tamamı Strike marka olup hem çok kaliteli ve sağlam hem de oldukça uygun fiyatlıdır. Satın almak için bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler