perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KAPI KİLİDİ FİYAT

Elektronik kapı kilidi fiyat, kullanılacak olan kilitlerin modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden elektronik kapı kilidi fiyat hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak kullanılacak olan tüm elektronik kapı kilidi fiyat firmamızda oldukça uygundur. Elektronik kapı kilitlerin tutuş gücüne ve kapı yapısına göre elektronik kapı kilidi fiyat değiştiği için öncelikle kullanılacak olan kapıya uygun olan elektronik kapı kilidi fiyat teklifi verilmelidir. Peki, elektronik kapı kilidi fiyat uygunluğu ile elektronik kilitler nerelerde, ne amaçla ve nasıl kullanılıyor? Elektronik kapı kilitleri ve elektrikli kilit karşılıkları; pvc kapılara, Amerikan kapılara, pimapen kapılara, ahşap kapılara, tahta kapılara ve kompozit kapılara tetik verebilmek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Elektronik kapı kilitleri ile yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları bir arada kullanılabilmektedir. Zaten tüm geçiş kontrol cihazlarının elektronik kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip olan kilitler ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, bu kilitlerin talebinin artmasını sağlamıştır. Elektronik kapı kilidi ile geçiş kontrol cihazlarını kullanarak kapıları uzaktan kumanda yahut buton ile de kontrol edebilirsiniz. Özellikle buton ile kontrol ofislerde, yerinizden kalkmadan kapılarınızı açtırabilmenizi sağlayacaktır.

Elektronik kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip olan kilitlerimizin iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Elektrik varken kilitli ve elektrik varken kapalı olabilir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarını değiştirmek de yeterli olacaktır. Elektronik kapı kilidi fiyat uygunluğuna sahip olan kilitlerimiz tutuş gücü beş yüz ile bin beş yüz kilogram arasında değişir. Elektronik kapı kilidi fiyat teklifi almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Elektronik kapı kilidi fiyat yanı sıra selenoid bolt pimli kapı kilitleri fiyatları da çok uygun olup tutuş gücüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışır. Tutuş gücü bu kilitlerimizde sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir.

Elektronik kapı kilidi fiyat gibi manyetik kilit fiyatları da çok uygundur. Mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılır. Cam kapıların sabit olan kısımlarına takılırlar. Cam kapıların hareketli olan kısımlarına ise cam kapı kilidi aparatı takılmalıdır. Bu aparatların L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Kapılara uygun olarak bunlardan herhangi birisi kullanılabilmektedir. Mıknatıslı cam kapı kilitlerinin aparatlarına yapışması sırasında yüksek tutuş gücüne sahip olması sayesinde kapıyı bırakmaz. Bu kilitlerimiz tutuş gücü ise 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişmektedir. Yani her kapıya uygun olan bir kilit bulunabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları