perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Görseller
  • Videolar
Perkotek SR5 Çitli Kollu Otopark Bariyeri
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com

SR 5 Çitli Kollu Otopark Bariyeri


SR5 Otopark bariyerleri, otoparkların girişlerinde veya çıkışlarında kullanılan otomatik engelleyici cihazlardır. Genellikle araçların otopark alanına girişini ve çıkışını kontrol etmek, yetkisiz erişimi önlemek ve trafiği düzenlemek amacıyla kullanılırlar.

SR 5 Otopark Bariyeri Set İçeriği


1 Adet Kilitlenebilir elektronik ve mekanik aksamı ile birlikte bariyer kasası
1 Adet Dahili kırmızı ve yeşil yanabilen Flaşör lamba
1 Adet Uzaktan Kumanda
1 Adet 5 Metre ÇİTLİ bariyer kolu
1 Adet Kol dayama desteği
1 Çift Emniyet fotoseli

SR5 Otopark Bariyeri Özellikleri

Kasa: IP65 koruma sınıflı, alüminyum alaşımlı gövdesi 1,4 mm kalınlıkta olup elektronik toz boya sıkıştırma teknolojisiyle üretilmiştir.
Giriş Güç Özelliği: 220 Volt
Motor Özellikleri: Yeni nesil DC 24V motora sahip olup enerji verimliliği sağlar.
Motor Maksimum Gücü: 120W güce sahip olup kolun hızlı kaldırılıp indirilmesinde etkin rol oynar.
Statik Gücü: 2 Watt
Performans: Kontrolör tarafından elektronik dönüş hızı kontrolleri sayesinde bariyer kolunun hareketleri sessiz, muntazam ve hızlı olmaktadır.
Yay Yapısı: Yay yapısı oldukça güçlü olup mükemmel bir açma ve kapama sağlar.
Koruma Sınıfları: IP65 koruma sınıfı.
Motor Sıcaklığı: -25℃ to 70℃
Çalışma Sağlama Süresi: 5 milyon devir çalışma sağlama süresi
Görev Döngüsü: %100 görev döngüsüne sahip olup 7/24 kullanılabilinir.
Kasa Boyutu: 985mm x 320mm x 245mm
Uzaktan Kontrol Edebilme Mesafesi: Maksimum 50 Metre
Kolu Hızı: Kol uzunluğuna bağlı olarak 1 saniye ile 6 saniye arasında ayarlanabilir.
Kol Uzunluğu: 5 metre uzunluğa çitli kola sahiptir.
Arabirim Uyumu: Kart okuyucu, hgs anteni, plaka tanıma sistemi ve bunun gibi 3. Parti cihazlardan tetik alarak çalışabilir.

Otopark Bariyer Sistemleri Hakkında


Çalışma Prensibi: SR5 Çitli Otopark bariyerleri, yatay ve dikey kolların birleşmesi ile kol altından geçişleri engeller. Bariyer kolları geçiş esnasında yukarı kalkar ve sonra belirlenen sürede iner. Otomatik kontrol sistemleri aracılığıyla, yetkilendirilmiş kullanıcılar veya araçlar bariyeri geçebilirken, yetkisiz girişler engellenir.

Kullanım Alanları: Otopark bariyerleri, çeşitli alanlarda kullanılır. Bunlar arasında ticari otoparklar, havalimanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, ofis binaları, konut siteleri, üniversiteler ve daha pek çok yer bulunmaktadır.

Otomatik Kontrol: Otopark bariyerleri genellikle otomatik olarak kontrol edilir. Bu kontrol, araç plakalarını tanıyan kameralar, kart okuyucular, uzaktan kumandalar, RFID kartlar veya biyometrik tanıma sistemleri gibi teknolojileri içerebilir. Bu sayede yetkilendirilmiş araçlar otomatik olarak bariyeri geçebilirler.

Güvenlik: Otopark bariyerleri, otopark alanlarını yetkisiz erişime karşı korur. Ayrıca, ödeme yapmadan otoparktan çıkmaya çalışan araçları engelleyerek gelir kaybını önler. Bu nedenle güvenlik ve gelir kontrolü için önemlidirler.

Tasarım ve Dayanıklılık: Otopark bariyerleri, çeşitli tasarım ve boyutlarda mevcuttur. Ayrıca dayanıklı malzemelerden üretilirler, böylece hava koşullarına ve fiziksel etkilere dayanabilirler.

Bakım: Otopark bariyerlerinin düzenli bakımı önemlidir. Belirli periyotlarla hareketli parçaların yağlanması, elektronik elemanların kontrollerinin yapılması bariyerin güvenilir çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

Otopark bariyerleri, otoparkların güvenliğini artırmak, trafiği düzenlemek ve gelir kontrolünü sağlamak için önemli bir araçtır. İhtiyaca göre farklı teknolojik özelliklere sahip bariyerler seçilebilir ve kurulumları otoparkın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler