perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

En Başarılı Parmak İzi: Güvenlikte En Üst Seviye!

En başarılı parmak izi cihazları denilince akla ilk olarak şüphesiz ki; Magic Pass parmak izi okuma cihazları gelmektedir. Bu cihazlar, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmaktadır. Kişilerin parmaklarının uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapmalarını sağlamaktadırlar. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir özelliği sahip olduğu için de kişilerin birbirleri yerine parmak izini okutarak geçiş yapabilmesi mümkün olmaz. Bu da bu cihazların günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılabilmesinin önünü açmıştır. Günümüzde personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi için oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle işletmeler, plazalar, okullar dışında kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeri alanlar, fabrikalar ve hastaneler gibi pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedirler. En başarılı parmak izi cihazlarının tüm bu alanlarda kullanılması için beraberinde personel takip programı, yemekhane takip programı, üye takip programı, tuvalet takip programı ve geçiş kontrol programı ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Üstelik bir cihaza bir kişinin on adet parmağını tanımlayabilmekte mümkündür. Böylece normalde tanımlı olan parmak izinde kesik, çizik ya da deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Bu da geçişlerin her zaman için çok daha sağlıklı ve başarılı bir şekilde yapılabilmesi anlamına gelmektedir.

En başarılı parmak izi cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kapı kilitlerinin kullanılması gerekmektedir. Her kapı yapısına uygun olan farklı bir kilit bulunması sayesinde her türlü kapıya tetik verilebilecektir. Böylece her türlü kapının kontrollü bir şekilde açılması sağlanacaktır. Kilitlerin tutuş güçlerinin her modelde farklı olması sayesinde de sizin ne kadar ağırlıkta olan bir kapıda kullanacağınızın pek bir önemi kalmayacaktır. Eğer kilitler ve parmak izi cihazlarını bir arada kullanmak istemezseniz, en başarılı parmak izi kapı kollarını da tercih edebilirsiniz. Bu cihazlarda kapı kolu, parmak izi ve kilit bir aradadır. Pil ile çalışmasına devam ettiği için elektrik kesilmesi gibi durumlardan asla etkilenmezler. Bu da 7/24 sorunsuzca kullanım sağlamanızı sağlar. Pil bitmeyecek mi dediğinizi duyar gibiyiz. Bu cihazların pilleri bitse bile bitmeye yakın son 100 geçişte alarm vermektedir. Böylece pillerin bitmesine yakın olarak değiştirilmesini sağlayarak kullanıma hiç ara vermeyebilirsiniz.

En başarılı parmak izi cihazları ile turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerine monte edildikten sonra kullanılacak programına bağlantısının yapılması gerekir. Bu işlemden sonra kolayca bu cihazlar ile geçiş yapılabilecektir.

En başarılı parmak izi cihazları fiyatlarından bahsedelim. Bu cihazların fiyatları, kullanılacak olan modellerine göre değişmektedir. Yani aslında “parmak izi cihazları fiyatları budur” diyemeyiz. Kullanılacak olan cihazların kayıt kapasiteleri, modelleri, sensör özellikleri, geçiş şekilleri vb. tüm özelliklerine bakılarak farklılık göstermektedir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizi 0850 811 80 00 numarasından aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler