perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN UCUZ PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATLARI

En ucuz parmak izi okuyucu fiyatları, tüm takip yapmak isteyen kişilerce çok merak ediliyor. Firmamızda satışını yapmakta olduğumuz magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazlarını, en ucuz parmak izi okuyucu fiyatlarına sahip olan cihazlar olarak nitelendirebiliriz. Çünkü magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazlarının fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Üstelik her bütçeye göre farklı en ucuz parmak izi okuyucu fiyatları belirlenmektedir. Böylece farklı pek çok alanda da en ucuz parmak izi okuyucu fiyatları uygunluğu ile bu cihazlarımız kullanılmaya başlanmıştır. Tabi ki en ucuz parmak izi okuyucu fiyatları magic pass parmak izi cihazlarında olsa da bu cihazlar, oldukça sağlam ve kalitelidir.

Peki, en ucuz parmak izi okuyucu fiyatlarına sahip olan magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazları nasıl çalışıyor? Magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Öyle ki; bir insanın on parmağında iz dahi bir diğeri ile aynı değildir. Bu benzersiz ve eşsiz özellikleri sayesinde parmak izi kullanılarak takip yapılıyor. Parmak izi öncelikle magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazlarına tanıtılıyor. Daha sonra parmak izinin magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazları sensörüne okutulması ile birlikte geçiş izni elde ediliyor.

Magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede kullanım alanlarındaki kişi sayısının da pek bir önemi kalmayacaktır. Yani o alana uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Zaten pek çok magic pass parmak izli geçiş kontrol cihazları modelinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Böylece normalde kayıtlı olan parmaklarda kesik, çizik veya deformasyon olması durumlarında dilerseniz kart ya da şifre ile geçiş yapabilir ya da on parmağınızı da kayıt ederek, diğer parmaklarınızdan biriyle geçiş yapabilirsiniz.

En ucuz parmak izi okuyucu fiyatları ile dikkatleri üzerine toplayan magic pass parmak izi okuma cihazları, günümüzde özellikle personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Personel takibi yanı sıra en ucuz parmak izi okuyucu fiyatlarına sahip cihazlarımız ile üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi de yapılabilmektedir. Bunun için en ucuz parmak izi okuyucu fiyatlarına sahip olan cihazlarımız ile birlikte uyumlu olan programın kullanılması gerekmektedir. En ucuz parmak izi okuyucu fiyatlarına sahip cihazlarımız ile kapılara, bariyerlere ve turnikelere tetik verebilirsiniz. Böylece hem geçiş kontrolleri hem de geçiş kısıtlamaları elde edebilirsiniz. en ucuz parmak izi okuyucu fiyatları teklifi için bizi arayabilir, dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler