perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ETİKET ALARM

Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri, mağazalarda satılan ürünlerin hırsızlık vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle giysi mağazalarından sıkça rastladığımız Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri, aynı zamanda kozmetik mağazalarında, ayakkabı mağazalarında ve elektronik eşya mağazalarında da güvenle kullanılabilmektedir. Kullanım oldukça basit olan Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri kullanılması ile birlikte artık mağazalarda hırsızlık ve çalıntı vakaları yaşanmamaya başlanmıştır. Böylelikle ay sonları mağaza sahiplerinin, çalıntı ürünlere ödedikleri masraflardan da kurtulmaları sağlanmıştır.

Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri kullanılmadan önce mağazada satışta olan ürünler, güvenlik kameraları ile korunuyordu. Güvenlik kameraları, ürünler çalındıktan sonra görüntüleri izleme imkânı sunması yüzünden aslında çok da iyi bir çözüm değildi. Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri sayesinde ürünlerin çalınması durumunda anında haberdar olunuyor ve bu sistemlerde kullanılan antenler ile alarm veriliyor. Sensitive mağaza etiket alarm sistemlerinde kullanılmakta olan antenlerin, iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve RF mağaza ürün koruma antenleridir. Hangi antenin kullanılacak olduğu, tamamen mağazada satılan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bu antenlerin okudukları etiket modelleri değişiklik göstermektedir. Sensitive mağaza etiket alarm sistemlerinde kullanılan etiketlerin de iki farklı çeşidi bulunur. Bunlar; kâğıt etiketler ve sert plastik etiketlerdir. Hangi etiketin kullanılacak olduğu, satışı yapılan ürüne gör değişir. Sert plastik etiketler özellikle giysi mağazalarında ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Kozmetik mağazalarında ya da marketlerde sıklıkla bu etiketler kullanılmaktadır.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, ürün güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadırlar. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Kullanımları oldukça basittir. Mağazaların giriş ve çıkış alanlarına yerleştirilirler. Mono yahut TX + RX olarak çalışmasına devam eden bu antenler, çift olarak kullanılmaktadırlar. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişiklik göstermektedir. Eğer bu antenler ile birlikte sert plastik etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer bu antenler ile kâğıt etiketleri kullanacaksanız da anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile DR etiket, pencil etiket ve slipper etiket gibi etiketleri güvenle kullanabilirsiniz.

RF mağaza ürün koruma antenleri de çift olarak kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenlerin arasındaki mesafe de kullanılacak olan etiketlere göre değişir. RF Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri ile birlikte kullanılacak olan farklı model etiketler bulunur. Bu antenler ile 4x4 etiket, r50 etiket, round etiket, golf etiket, square etiket, sun etiket ve mini etiket gibi etiketler kullanılabilmektedir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptirler. Siz de Sensitive mağaza etiket alarm sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için daha fazla zaman harcamadan bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler