perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

FARGO KART BASKI MAKİNESİ

Fargo kart baskı makinesi, kartlı geçiş kontrol terminalleri ile birlikte kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapmanızı sağlamaktadır. Yapılacak olan bu baskılar oldukça kaliteli olmaktadır. Çünkü fargo kart baskı makinesi ile yapacağınız tüm baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlükte olmaktadır. Bu kart baskı makinesi ile kartların üzerine yapacağınız baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir ve bu kart yazıcıların iki farklı modeli bulunur. Bunlar tek yüze baskı yapabilen fargo kart baskı makinesi ve çift yüze baskı yapabilen fargo kart baskı makinesidir. Hangi modelin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte her iki model fargo kart baskı makinesi fiyatları da çok uygun olmaktadır. Peki, fargo kart baskı makinesi neden kullanılmalıdır? Normalde kartların üzerine yapılacak olan baskılar, kırılan kartlar, kaybolan kartlar, tahriş olan kartlar veya işe yeni giren ya da yeni üye olanlar düşünüldüğünde çok yüksek maliyetler ile karşımıza çıkacaktır. Ancak fargo kart baskı makinesi kullanarak, bu kart baskılarını kendiniz yapacağınız için çok daha uygun fiyatlara denk gelecektir. Üstelik fargo kart baskı makinesi, bir sene gibi çok kısa bir süre zarfından kendisini amorti de ettirecektir. Bu kart yazıcıları kullanmak için normal kart yazıcılarda kullanılan kartuş gibi ribonların kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan ribon fiyatları çok uygun olup uzun süre bitmeden baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü de fargo kart baskı makinesini kullanmak her açıdan sizin için çok mantıklı olacaktır.

Tek yüze baskı yapabilen fargo kart baskı makinesi ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, fotoğrafları veya çalıştıkları bölümler, firmanızın adı ya da firmanızın logosu gibi bilgiler bulunabilmektedir. Bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Fargo kart baskı makinesi ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile yapıldığı için de kartların baskıları oldukça kaliteli olacaktır.

Çift yüze baskı yapabilen fargo kart baskı makinesi ile de kartların her iki yüzüne birden baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen fargo kart baskı makinesi ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen fargo kart baskı makinesi, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile baskı yapabildiği için kartların üzerinde yer alan baskılar, oldukça kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır.

Siz de fargo kart baskı makinesi satın alarak, kartlarınızın üstüne kendiniz baskıları çok daha uygun fiyatlara getirebileceksiniz. Satın almak için 0850 811 80 00 tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler