perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

FARGO KART YAZICI

Fargo kart yazıcı, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartlı cihazlar ile birlikte tercih edilecek olan kartların üzerine baskılar yapabilirsiniz. Fargo kart yazıcıların iki farklı modeli yer almaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcıdır. Bu kart yazıcıların kullanılması, dışarıda kartlara yapılacak olan baskı maliyetinin çok daha aza indirilmesini sağlamaktadır. Üstelik fargo kart yazıcı, bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirebilecektir.

Tek yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılmaktadır. Yapılacak olan bu baskılar renkli ya da siyah beyaz olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile kartların sadece tek bir yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskısı bulunabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan fargo kart yazıcıların normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Tek yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile siz de kartların üzerine baskılar yapabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile kartların her iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile kartlı cihazların üzerine saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Aynı zamanda saatte 180 adet renkli baskı basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile 16,7 milyondan fazla renk seçeneği kullanılmaktadır. Bu renk seçeneği sayesinde istediğiniz tüm renklerde baskılar yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcı ile kartların bir yüzüne kişilerin isimlerini, soy isimlerini, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne ise firmanın adını ve firmanın logosunun baskısını yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan çift yüze baskı yapabilen fargo kart yazıcının normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Üstelik fiyatı da bir o kadar uygundur.

Fargo kart yazıcı kullanılmaya başlandığından beri, kartlı cihazların üzerine yapılacak olan baskılar, çok daha uygun fiyatlara mal edilmeye başlanmıştır. Böylece kırılan kartların, kaybolan kartların ya da yeni işe girecek olan kişilere tanımlanacak olan kartların üzerine yapılacak olan baskı maliyetinden de kurtulmak hedeflenmiştir. Siz de fargo kart yazıcı kullanarak bu kartların üzerine yapılacak olan baskı maliyetinden kurtulabilirsiniz. Satın almak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler