perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Spor Merkezi Üye Takip Programı: Kolay ve Güvenli Yönetim

Spor merkezi üye takip programı, spor salonları ve fitness center gibi yerlerde üyelerin takip edilmesi için kullanılmakta olan bir programdır. Program, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup daima geliştirilmeye açıktır. Spor merkezi üye takip programı ile kimin hangi giriş alanını kullanarak giriş ve çıkış yaptığını takip edebileceksiniz. Girişlere sınırlamalar getirebileceğiniz gibi kimin hangi alanı ne kadar süre ile kullandığını da görebileceksiniz. Günümüzde üye takibi gerektiren alanlarda kullanılmakta olan sistemler sadece muhasebe kayıtlarını tutmayı sağlamaktadır. Ama spor merkezi üye takip programı, üyenin yapmış olduğu tüm hareketleri ve aldığı tüm hizmetleri kontrol altında tutmanızı sağlamaktadır. Bazen bu programın kullanılmadığı alanlarda her üyenin başına bir insan getirme gereksinimi bile bulunmaktadır. Bu program ile bunun önüne geçilmektedir.

Spor merkezi üye takip programı; kartlı geçiş kontrol sistemi, parmak izi sistemi ve yüz tanıma sistemi ile birlikte kullanılarak üyelerin takip edilmesini sağlar. Kartlı geçiş cihazları ile üye takip etmek için her üyeye özel bir adet kart tanımlanması gerekmektedir. Farklı cihaz modelleri, farklı kart kayıt kapasitesine sahip olmaktadır. Bu cihazlara aynı zamanda şifre kaydı da yapılabilmektedir. Bu geçiş şeklinin arttırılmasına olanak tanımıştır. Spor merkezi üye takip programı, kartların tüm bilgisini kayıt altında tutmaktadır. Parmak izi cihazları ise geçişleri kontrol altına almak için parmak izi teknolojisini kullanılır. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Yani kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu da güvenilir bir takip imkânı yaratacaktır. Yüz tanıma sistemi cihazları da parmak izi cihazları gibi eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullanarak tarama ve tanıma yapmaktadır. Yüz tanıma cihazlarına tanıtılan yüz algoritması her insanın yüzünde farklı olmasından dolayı, kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün olmaz ve böylece üyeler de birbirleri yerine geçiş yapamazlar. Üstelik yüz tanıma cihazlarına kayıt esnasında temas olmadığı için de bu cihazlar uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Spor merkezi üye takip programı ile birlikte pdks cihazları kullanırken bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekir. Bunun sebebi, turnikeler geçiş kısıtlamaları yapılmasına olanak tanımaktadır. Bunun için kullanılacak olan iki farklı turnike çeşidi vardır. Bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikesi. Hangi turnikenin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, iç ve dış ortamlarda kullanılmakta olan farklı modelleri yer almaktadır.

Spor merkezi üye takip programı, pdks cihazlardan alacağı tüm bilgileri otomatik olarak aldığı için bilgilerde yanlışlık olması söz konusu olmaz. Üstelik spor merkezi üye takip programı ile spor salonunuza birden fazla giriş varsa, tüm bu giriş alanları bir tek program üzerinden kontrol altına alınabilmektedir. Spor merkezi üye takip programı fiyatı, Avax turnike fiyatı ve pdks cihazları fiyatları da distribütör konumda olmamızdan dolayı çok uygundur. Spor merkezi üye takip programı hakkında çok daha fazlası için bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler