perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK MIKNATISLI KİLİT

Strike manyetik mıknatıslı kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike manyetik mıknatıslı kilit ile aparatlarının birlikte kullanılması gerekmektedir. Strike manyetik mıknatıslı kilit aparatları, cam kapıların hareketli olan kısmına takılmaktadır. Strike manyetik mıknatıslı kilit aparatlarının LZ aparatı, L aparatı, U aparatı ve Z aparatı olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Cam kapılara uygun olan Strike manyetik mıknatıslı kilit aparatlarından herhangi birisi kullanılabilir. Strike manyetik mıknatıslı kilitlere elektrik verildiğinde, aparatlarına mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Strike manyetik mıknatıslı kilit oldukça yüksek bir tutuş gücüne sahip olduğu için kilidin karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile Strike manyetik mıknatıslı kilit yüksek tutuş gücü sayesinde asla bırakmaz.

Strike manyetik mıknatıslı kilit modellerinde tutuş gücü de farklılık gösterir. Strike manyetik mıknatıslı kilit tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. bu tutuş güçlerinin farklı olması, Strike manyetik mıknatıslı kilit kullanımının çok daha geniş alanlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Çünkü tutuş gücünün farklı olması demek, farklı kapı ağırlıklarına tetik verilebileceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden Strike manyetik mıknatıslı kilit kullanım alanları da çok geniştir. Strike manyetik mıknatıslı kilit fiyatları da bu kilitler hakkında çok merak edilen bir diğer konudur. Strike manyetik mıknatıslı kilit fiyatları, kullanılacak olan kilidin tutuş gücüne göre değişiklik gösterebilir. Bu sebepten dolayı da Strike manyetik mıknatıslı kilit fiyatları için net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak firmamız tarafından satışı yapılan Strike manyetik mıknatıslı kilit modellerinin tamamı, her bütçeye uygundur. Strike manyetik mıknatıslı kilit fiyatları teklifi almak isterseniz, alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

Strike manyetik mıknatıslı kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de selonoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Strike manyetik mıknatıslı kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitlere yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetik verilebiliyor olması, bu kilitlere olan talebin de artmasını sağlamıştır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike kapı kilitlerimizde zaten dil mekanizması paslanmaz çelikten oluştuğu için uzun yıllar boyunca da sorunsuzca kullanım sağlanabilir. Bu kilitlerimizde ise tutuş gücü beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasındadır. Satın almak için bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler