perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Geçiş sistemleri, kişilerin geçişlerini kontrol altına alarak, güvenliği sağlamanıza olanak tanımakta olan sistemlerdir. Geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma geçiş sistemleri cihazları, parmak izi geçiş sistemleri cihazları ve kartlı geçiş sistemleri cihazlarıdır. Tüm bu cihazları geçişleri kontrol etmek amacıyla kullanabilmek için geçiş kontrol programının cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi bu sistemlerin fiyatlarıdır. Geçiş sistemleri fiyatları, kullanacak olduğunuz cihazların modeline göre farklılık gösterir. Ancak Perkotek Teknoloji Magic Pass parmak izi geçiş sistemleri cihazları, Magic Face yüz tanıma geçiş sistemleri cihazları ve Strike geçiş sistemleri cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Bu yüzden satın alırken asla zorlanmayacaksınız.

Öncelikle Magic Face yüz tanıma geçiş sistemleri cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüzlerini okuyarak geçiş yapılmasına olanak tanımaktadır. Kişilerin yüzlerinde cihazın tanıma yaptığı algoritma, alın, çene ve burundan oluşan kısımdır. Buralardaki iz her insanın yüzünde farklı bir özelliğe sahip olduğundan ötürü de kişilerin bu cihazlar ile birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da geçişler sırasında kişilerin birbirleri yerine yüz okutması gibi durumların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Yüz tanıma geçiş sistemleri cihazlarının kayıt kapasiteleri bin ile yedi bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani geçiş yapılacak olan alandaki kişi sayısı her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkün olmaktadır. Bu cihazlara kişiler yüzlerini okuturken yüzünde makyaj, sakal, bıyık veya gözlük olması da hiç önemli değildir. Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde kolayca okuma yapabileceklerdir.

Parmak izi geçiş sistemleri cihazları, parmak izi tarama teknolojisini kullanmakta olan cihazlardır. Parmakların uç kısımlarında yer alan iz, her insanın her parmağında farklılık gösterdiğinden ötürü de kişilerin birbirleri yerine parmaklarını okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Parmak izi geçiş sistemleri cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kayıt kapasitesi sayesinde bu cihazları kaç kişilik alanlarda kullanacağınızın bir önemi kalmamaktadır. Parmak izi geçiş sistemleri cihazlarının işe yarar özelliklerinden bahsedelim. Pek çok modelinde dahili batarya özelliği bulunur. Elektrik kesildiğinde bu batarya devreye girerek kullanıma devam etme imkânı tanır. Ayrıca zil çaldırma özellikleri ile belirlenen zamanlarda zil çaldırılarak kişilerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir. Parmak izi geçiş sistemleri cihazları aynı zamanda sesli ve Türkçe geri bildirim özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Kartlı geçiş sistemleri cihazları, belirlenen alanlara belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin geçiş yapmasına izin vermekte olan cihazlardır. Bu cihazlar, modeline göre mifare ya da proximity kartları okuyarak geçiş izni verir. Kapıları açtırmak için kilitler ile birlikte de kullanılmakta olup turnikelere ve bariyerlere tetik verilme imkânı yer almaktadır. Bu cihazların iç ortamlarda kullanılan modelleri yer aldığı gibi dış ortamlarda tercih edilen su geçirmez özellikte olan modelleri de yer almaktadır. İki sene boyunca garantili olup %100 güvenle kullanılabilirler.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler