perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

KART BASKI MAKİNESİ

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, günümüzde genellikle personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kartlı geçiş kontrol cihazları; üye takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi vs. yapmak için de tercih edilmektedir. Genellikle personel takibi için kullanıldıkları için bu sistemlerde kullanılan kartları, aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilmek mümkündür. Bu kartların üzerine yapılacak olan baskılar, kart baskı makinası ile yapılmaktadır. Kart baskı makinesi, kartların üzerine yapılacak olan baskıların ofis ortamında daha ucuza mal edilmesini sağlamaktadır. Kullanımı oldukça basit olan kart baskı makinesi, tıpkı kart yazıcı gibi kullanılmaktadır. Basit bir kullanıma sahip olan bu cihazlar, çok geniş alanlarda da tercih edilebilmektedir. Fiyatları da oldukça uygun olup, baskı yapabilen iki farklı kart yazıcı tipi bulunmaktadır. Bu yazıcılardan ilkiyle kartın sadece tek yüzüne baskı yapabilirken, diğer tip kart yazıcı ile kartın iki yüzüne de baskı yapabilmek mümkündür. Bu şekilde kartın baskılı alanlarını tercih, kullanılacak olan kart yazıcının modeli ile gerçekleştirilmektedir.

Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinesi, standart bir usb girişine sahiptir. Bu giriş, kart baskı makinasını bilgisayara kolay bir şekilde bağlayabilmenizi sağlamaktadır. Windows işletim sistemleri ile kolay bir şekilde çalışabilen kart baskı makinası, renkli ve siyah – beyaz baskılar yapabilmektedir. Siyah baskı yapmanın hızı, saatte 1400 adettir. Renkli baskı yapmanın hızı ise saatte 180 adettir. Dye sublimation teknolojisi ile üretilmiş olan bu kart baskı makinaları, 300 dpi’lik bir çözünürlüğe sahiptir. 16.7 milyondan fazla renkte kaliteli baskılar yapılabilmektedir. Neden kart baskı makinesi kullanmak yerine kartlarınızın üzerine baskıları dışarda yaptırasınız ki? Yüksek maliyetlerden kaçmanın en tercih edilebilir yolu şüphesiz ki, kart baskı makinası kullanmaktır.

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinesi ise kartın sadece tek bir yüzüne değil, aynı anda çift yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu makine ile kullanacağınız kartların ön yüzüne logo baskısı yaparken, diğer yüzüne ise isim, soy isim vs. kişisel bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Özellikle otel oda kapı kilitlerinde oldukça sık tercih edilen kart baskı makinası, günümüzde de giderek daha yaygın alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinin kullanımının artmasıyla birlikte, daha geniş alanlarda tercih edilebilir olan bu cihazlar, son teknoloji ile de üretildikleri için ihtiyaçlara ideal çözümler sunabilmektedir. Fiyat olarak kart baskı makinası, oldukça uygundur. Satın almak isterseniz yapmanız gereken tek şey, telefon numaramızı tuşlamak. Uygun kart baskı makinesi fiyat garantisi ile siz de kartların baskı maliyetini minimuma indirebileceksiniz. Zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları