perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Mağaza güvenlik sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin hırsızlık vakalarına karşın korunmasını sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Sadece giysi mağazalarında değil; elektronik mağazalarda, ayakkabı mağazalarında vb. pek çok alanda kullanılabilmektedir. Mağaza güvenlik sistemlerinin kullanılabilmesi için mağaza güvenlik sistemleri antenleri, mağaza güvenlik sistemleri etiketleri ve mağaza güvenlik sistemleri etiket sökücülerin ve öldürücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerin kullanıldığı alanlarda, sistemlerin sadece varlığı bile olası tüm çalıntı ve hırsızlık vakalarının engellenmesini sağlamıştır.

Mağaza güvenlik sistemlerinde kullanılmakta olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu etiketler; kâğıt etiketler ve sert plastik etiketlerdir. Hangi etiketin kullanılacak olduğu tamamen sizin mağazanızda satışta olan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılırlar. Plastik sert etiketler ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler ürünlerin üzerine takıldıklarında, ürünlerin üzerinden çıkarabilmek için etiket öldürücülerin ve etiket sökücülerin kullanılması gerekir. Ancak kâğıt etiketleri ve plastik etiketleri sökmek için aynı ürün kullanılamaz. Etiket sökme işlemi, ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlemden sonra mağaza güvenlik sistemleri antenlerin geçiş yaparken, antenler size asla alarm vermezler. Böylece güvenle siz de alışveriş yapabilirsiniz.

Mağaza güvenlik sistemlerinde kullanılmakta olan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza güvenlik sistemleri antenleri ve rfid mağaza güvenlik sistemleri antenleridir. Hangi antenin kullanılacağı tamamen sizin belirlemenize göre değişir. Bu antenlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Bu sayede metallere verilecek olan alarmları kontrol edebilirsiniz. Üstelik verilen alarmların ses seviyeleri de ayarlanmaktadır. Yani metallere verilecek olan alarm sesinin çok çıkma gibi bir ihtimali yoktur. Ses seviyesi tamamen sizin kontrolünüz altındadır.

Akusto manyetik mağaza güvenlik sistemleri antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptirler. Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eden akusto manyetik mağaza güvenlik sistemleri antenleri, mono ya da TX + RX olarak çalışmasına devam eder. Bu antenlerimiz, yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar okuma yapabilmektedir. Antenleri bir çift halinde kullanmanız gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişir. Eğer sert plastik etiket kullanırsanız, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilir. Kâğıt etiket kullanacaksanız da anten çiftleri arasındaki mesafe maksimum yüz yirmi santimetre olabilmektedir.

Rfid mağaza güvenlik sistemleri antenleri de ürünlerin çalıntı vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahiptirler. 4x4 mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, 5x5 mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, r50 mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, round mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, golf mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, square mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, sun mağaza güvenlik sistemleri etiketleri, mini mağaza güvenlik sistemleri etiketleri ile kullanılabilirler.

Mağaza güvenlik sistemleri kullanılmaya başlanmış olan bütün alanlarda ürünlerin çalınmaları %100 oranında engellenebilmiştir. Peki, mağaza güvenlik sistemleri fiyatları nedir? Firmamız Sensitive mağaza güvenlik sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğundan ötürü bu sistemlerin fiyatları bizde çok uygundur. Satın almak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler