perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ PROGRAMI

Personel takip sistemi programı, günümüzde oldukça geniş ve farklı alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları her geçen gün artış göstermekle birlikte en çok işletmeler, plaza, holding gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, dershaneler, okullar, hava alanları gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazı…

Yüz tanıma cihazları, personelleri takip etmek için en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda personellerin geçiş yapabilmeleri için yüzlerinin tanımlanması gerekir. Yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olan bu cihazlarda geçiş, çok kolay ve hızlı şekilde sağlanabilmektedir. Bir cihaza kaç kişinin kayıt edileceği tamamen cihazın kullanıcı kayıt kapasitesine kalmış olmakla beraber normalde bu cihazlarda yüz tanımanın yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Yüz tanıma personel takip sistemi programı da bu sistemlerde kullanılan tüm cihazlar ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Program sayesinde personellerin işletmeye giriş ve çıkış yaptıkları saatler çok kolay olarak takip edilebilir. Bu sayede de ay sonları bu giriş ve çıkış bilgilerine bakara k personellerin maaşlarını çok daha doğru şekilde hesaplayabilirsiniz. Zaten Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Face yüz tanıma cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur.

Parmak izli personel takip sistemi programı ve cihazları, muhteşem parmak izi teknolojisi ile çalışmaktadır. Parmak izi, her insanda farklı bir özelliğe sahiptir. Bu sebepten dolayı da geçiş yapacak olan personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu geçişlerin çok daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Parmak izi cihazlarında aynı zamanda kartlı ya da şifreli geçiş yapma özelliği de bulunur. Bu özellikle de parmak izi cihazının kayıt kapasitesi arttırılmaktadır. Parmak izi cihazları ile kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Böylece geçiş yetkilendirmeleri çok daha kolay yapılabilecektir. Parmak izi okuyucuların kapılara takılan parmak izi kilidi modelleri de bulunur. Bu modelleri de isterseniz tercih edebilirsiniz.

Personel takip sistemi programı ile birlikte kullanabileceğiniz bir diğer pdks cihazı türü de kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlar, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Ancak personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir durum söz konusu olduğundan ötürü de personel takibi için parmak izi ve yüz tanıma cihazlarından daha az kullanılmaktadır.

Personel takip sistemi programı ile personellerin giriş ve çıkışları çok kolay olarak raporlamalar ile takip edilebilecektir. Aynı zamanda personellerin bu geçiş saatlerine bakılarak da ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir. Programda aynı zamanda otomatik olarak yedekleme özelliği bulunmaktadır. Böylece cihazda herhangi bir arıza durumu söz konusu olsa bile veri kaybı yaşamazsınız. Program hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için 0850 811 80 00 numaralı telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden hemen şimdi bize ulaşın!

Personel Takip Sistemi Cihazları İçin Tıklayın...

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler