perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ ANKARA

Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri, kişilerin üzerinde yer alan metalleri tespit ederek güvenliğin sağlanabilmesi için kullanılırlar. Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta. Sürekli olarak güvenliğe ihtiyaç duyulması ile birlikte de günümüzde her geçen gün çok daha geniş ve farklı alanlarda kullanılmaya başladılar. Özellikle hava alanları ve alışveriş merkezlerinden sıkça aşina olduğumuz Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri; eğitim kurumları, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, metro girişleri, hastaneler, fabrikalar, oteller ve işletmeler gibi birçok farklı alanda da güvenle kullanılabilmektedir.

Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modellerinden önemli olan nokta, zone bölgesi sayısıdır. Zone, yani tarama bölgesi sayısı bir dedektörde ne kadar fazla ise metali tespit etmesi de bir o kadar hızlı olacaktır. Satışını yaptığımız Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modellerinde farklı zone sayısına sahip olan modellerimiz yer almaktadır. Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri, suya karşı dayanıklılık gösterebildiği için dış ortamlarda da güvenle kullanılabilir. Yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarında dahi sorunsuzca kullanılabilecektir. Son teknoloji ile üretilmiş olan Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri, sesli ve ışıklı olarak uyarı vermektedir. Metal tespiti yapıldığında ışığı yanıp söner. Üstelik hassasiyet ayarı da 255 arasında ayarlanabilmektedir. Hassasiyetin düşürülmesi ile kemer tokası ya da madeni paralara dedektörün alarm vermesi engellenebilmektedir.

Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri ekranlarında alarmın kaç kez çaldığı ve dedektörden kaç kez geçiş yaptığı da görüntülenebilmektedir. Üstelik bu dedektörleri kurmak ve kaldırmak için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Günümüzde daima daha geniş alanlarda tercih edilen Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri, Ankara’nın; Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Akyurt, Altındağ, Ayaş ve Yenimahalle ilçelerinde güvenle kullanılabilir.

Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri ile birlikte el tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri bir arada kullanılırsa; %100 güvenilir alanlar elde edilecektir. Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modellerinden geçiş yapan kişilerden şüphelenilmesi durumunda el tipi metal dedektörler ile tekrardan bir arama yapılabilmektedir. Xray bagaj arama cihazları ile de kişilerin ellerindeki çanta, poşet, zarf vb. eşyaların içerisinde metal olup olmadığı taranır. Xray cihazlarının modellerine göre tespit edilen modeller ekrana renkli yahut siyah – beyaz olarak da yansıtılabilmektedir.

Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modelleri hakkında siz de eğer çok daha fazlasını öğrenmek ya da Secuda metal üst arama dedektörü Ankara modellerini satın almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler