perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS GİRİŞ SİSTEMİ

Hgs giriş sistemi, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrollü bir hal alması ve otoparka girecek olan araçların aynı zamanda yabancı araçlar olmasını engellemek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Hgs giriş sistemi, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılması ile dikkatleri çekmektedir. Bunun en büyük nedeni, bu sistemlerde kullanılmakta olan bariyerlerin oldukça kaliteli olmasıdır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana Avax hgs giriş sistemi Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Yani kaliteli bariyerlerin yanı sıra aynı zamanda oldukça da uygun fiyatlı bariyerlerin satışını yapmaktayız.

Hgs giriş sistemi bariyerlerinin teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu bariyerler, elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik gövdeli olmak üzere iki farklı gövde seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda güvenle kullanılırken, elektrostatik boyalı gövdeli olan modeller ise iç ortamlarda yer alan otopark alanlarında kullanılmaktadır. Kullanılan hgs giriş sistemi bariyerlerinin kol uzunlukları da her modelde değişir. Genel olarak bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu sayede otoparkınızın giriş alanı ne kadar uzun olursa olsun, o alana ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkün olacaktır. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan hgs giriş sistemi bariyerlerinin, kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunur. Bunlar DZ hgs giriş sistemi bariyerleri ve MN hgs giriş sistemi bariyerleridir. Hangi bariyerin tercih edileceği tamamen size kalmış olmakla birlikte, bu bariyerler arasında fiyat farkı vardır. Aslında aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsalar da fiyat farklılığı sayesinde her bütçeye itap edebilmesi amaçlanmıştır. DZ hgs giriş sistemi bariyerleri fiyatları, MN hgs giriş sistemi bariyerleri fiyatlarına göre daha uygundur.

Hgs giriş sistemi bariyerleri, opsyionel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü ile kontrol sayesinde normalde elektrik kesilmesi gibi bir durum ile karşılaşmanız durumunda akü devreye girerek kullanıma devam etmenizi sağlamaktadır. Üstelik hgs giriş sistemi bariyerleri, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolları belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde kapanmaları sağlanabilmektedir.

Hgs giriş sistemi, tabi ki sadece bariyerlerden ibaret değildir. Bu sistemler; hgs giriş sistemi antenleri, hgs giriş sistemi bariyerleri, hgs giriş sistemi etiketleri, hgs giriş sistemi kontrol paneli, hgs giriş sistemi programından oluşmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanmak için öncelikle hgs giriş sistemi bariyerlerini ve hgs giriş sistemi antenlerini otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte etmek gerekmektedir. Daha sonra da her araca özel bir etiket tanımlaması yapmak gerekir. Araçlara yapılacak olan etiket tanımlamalarında, iki farklı etiket kullanılmaktadır. Bu etiketler kâğıt etiketler ve plastik etiketlerdir. Hangi etiketlerin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kâğıt etiketler, araçların camlarında ve plastik etiketler ise araçların plakalarında tercih edilmektedir. Kullanılacak olan etiketler, araçların bilgileri ile sisteme tanıtılmaktadır. Bu işlemden sonra sistem tamamen aktif hale gelmektedir. Herhangi bir araç, otoparka giriş yapmak istediğinde etiketini antene göstermesi yeterli olmaktadır.

Hgs giriş sistemi ile sizde otoparklarınızın 7/27 güvende olmasını isterseniz tek yapmanız gereken bizi aramak. Hgs giriş sistemi fiyatları uygunluğu ile de anında sahip olabileceksiniz. İsterseniz sizi Perkotek Plaza’da ağırlayabiliriz ve böylece hgs giriş sistemini yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler