perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Göstergeç Anahtar: Modern ve Güvenli Anahtar Çözümü!

Göstergeç anahtar, belirli alanlara, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkış yapması için kullanılmaktadırlar. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan Strike göstergeç anahtar, geçiş kontrol takibi yapabilmek için harika bir seçenektir. Strike göstergeç anahtar ile daha önceden tanımlanmış olan kartlar sayesinde kapılardan giriş ve çıkışlar yapılmaktadır. Tetik olarak kuru kontak verebilen bu cihazlarımız; kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek için kullanılabilmektedir. Kullanımı çok basit olan Strike göstergeç anahtar cihazlarımız ile apartman kapılarından yapılacak olan giriş ve çıkışları kontrol altına alabilirsiniz. Bu cihazlara kartların sadece 5 ile 10 santimetrelik mesafelerden gösterilmesi yeterli olacaktır. Cihazlar anında kartları tanıyarak, geçiş izni vereceklerdir.

Strike göstergeç anahtar cihazlarının birçok modelinde şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Şifreli geçiş seçeneği sayesinde hem cihazların kayıt kapasiteleri arttırılmış hem de geçiş şekilleri arttırılabilmiştir. Strike göstergeç anahtar cihazlarının pek çok modelinde tanımlanacak olan kartlar; proximity ya da mifare kartlardır. Hangi kartın tanımlanacak olduğu cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Üstelik iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri de bulunmaktadır. bu modeller dört gruba ayrılır. Online Strike göstergeç anahtar cihazları, offline Strike göstergeç anahtar cihazları, panelli Strike göstergeç anahtar cihazları ve standalone Strike göstergeç anahtar cihazları. Hangi modelin kullanılacak olduğu size kalmış olsa da kullanım şekilleri farklılık göstermektedir.

Standalone Strike göstergeç anahtar cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kartları tanıtmadan önce, master kart okutulması gerekmektedir. Daha sonra akabinde tanıtılacak olan kartların tanıtılması gerekmektedir. Kart okutularak geçiş yapılabileceği gibi aynı zamanda bu cihazlar ile şifreli olarak da geçiş yapabilme izni bulunmaktadır. Özellikle ofis ve depo kapılarında sıkça kullanılan bu cihazlar ile kapılara tetik verilebilmektedir.

Online Strike göstergeç anahtar cihazları ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı ile devam edebilmekte olan cihazlardır. Bu cihazlarda geçiş yetkileri, geçiş zaman tanımları ve geçiş adetleri program üzerinden tanımlanmaktadır. Offline Strike göstergeç anahtar cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar, günümüzde özellikle personelleri takip etmek için tercih edilmektedir. Çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına gerek yoktur. Üstelik bu cihazlar, herhangi bir panele de ihtiyaç duymazlar. Çünkü cihazların kendisi de bir panel görevi görmektedir.

Panelli Strike göstergeç anahtar cihazlar, çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları çok basit olup hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Bütün bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele iki, dört, sekiz ya da on altı adet kart okuyucu tanımlaması yapılabilmektedir. Bu tamamen panel özelliğine göre değişir.

Strike göstergeç anahtar cihazları fiyatları da oldukça çok merak edilen bir konudur. Bu cihazların fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten Strike göstergeç anahtar fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler