perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÖZLÜK ETİKET SÖKÜCÜ

Gözlük etiket sökücü, gözlüklerin üzerinde kullanılan etiketlerin, satın alma işleminden sonra çıkarılması için kullanılmaktadır. Gözlük mağazalarında ürünlerin çalınmaması için kullanılan gözlük alarm etiketlerinin gözlük etiket sökücü kullanılmadan çıkarılması mümkün değildir. Aksi halde ürüne ciddi zararlar verilir. Ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından gözlük etiket sökücü ile etiketin çıkarılması gerekmektedir. Gözlüklerin üzerinde kullanılan etiketler, kâğıt etiketlerdir. Gözlüklerin uç kısımlarına zarar vermeyecek şekilde yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Kullanılan bir diğer etiket modeli ise sert plastik etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Ürünlerin üzerine takılma işlemleri sırasında ürüne asla zarar verilmez. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden sökülme işlemi için de öncelikle ürünün satın alınması gerekmektedir. Daha sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürün üzerinden çıkarılırlar.

Gözlük etiket sökücü kullanılan mağazalarda kullanılabilecek olan iki adet anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; rfid mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu aslında mağazada satışı yapılmakta olan ürüne göre farklılık göstermektedir. Çünkü antenlerin okudukları etiketler, farklılık göstermektedir. Öncelikle rfid mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenlerin bir bütün olarak kullanılması gerekir. Mağaza girişine anten montajı, ürün üzerine etiket ve etiketlerin çıkarılabilmesi için kasa görevlilerince kullanılacak olan etiket öldürücü ya da sökücü. Rfid mağaza koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişse de genel olarak 2 metre olabilmektedir. Birden fazla anten çiftinin bir arada kullanılabilmesi de mümkündür. Bu sayede mağazalarınızın giriş alanları ne kadar geniş olursa olsun, ona uygun olarak anten kullanımı sağlanabilecektir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılacak olan etiketler; golf ürün koruma etiketleri, sun ürün koruma etiketleri, 4x4 ürün koruma etiketleri, 5x5 ürün koruma etiketleri, r50 ürün koruma etiketleri, square ürün koruma etiketleri, mini ürün koruma etiketleri gibi tüm etiketlerdir.

Gözlük etiket sökücü kullanılacak olan bir diğer anten modelimiz ise akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler; bir çift olarak kullanılmaktadır. Anten çiftleri arasındaki mesafe eğer sert plastik etiket kullanılacaksa iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Ancak antenler ile eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. 58 khz’lik bir radyo frekansına sahip olan bu antenler, pleksiglass malzemeden üretilmişlerdir. Yani yere düştüklerinde kırılma gibi bir durum söz konusu değildir. Üstelik akusto manyetik antenlerin alarm etiketlerine verdikleri ses seviyesi ve alarmlara verdikleri hassasiyet ayarı yapılabilmektedir.

Gözlük etiket sökücü ve mağaza ürün koruma sistemleri hakkında çok daha fazlası için tek yapmanız gereken şey hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları