perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GuardTour: Güvenlik Görevlilerinizi Kolayca İzleyin ve Yönetin!

GuardTour bekçi devriye tur sistemleri, bekçileri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin Perguard, Perguard Lcd ve GuardX olmak üzere firmamız tarafından satışı yapılmakta olan farklı modelleri de bulunmaktadır. Peki, GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi nasıl kullanılır? Bunun için öncelikle sistemi oluşturan parçaların montajının yapılması ve kurulması gerekmektedir. Bunlar; Guard Tour bekçi devriye tur kontrol sistemi kalemi, GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kontrol tur noktası, bekçi kartı ve GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi yazılımıdır. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için öncelikle kontrol noktalarının bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. İlk kontrol noktası ile son kontrol noktası arasında istediğiniz kadar mesafe bırakabilirsiniz. Bekçilerin tura çıkmadan önce kartlarını okutarak tura çıkacaklarının bilgisini vermeleri gerekmektedir. Daha sonra GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kalemi, ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar okutulmalıdır. Bu şekilde tur tamamlanmış olmaktadır. Kontrol noktalarının yerleştirilecek oldukları alanlarda demir veya metal gibi iletken olan maddelerin bulunmamasına da özen gösterilmelidir.

GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kalemi, oldukça ağır koşullardan geçirilmiş ve sert testlere tabii tutulmuştur. Bu kalemlerin dayanıklılığı da ispatlanmıştır. Yere atılsalar ya da düşseler bile çalışmalarını sürdürmeye devam edebilirler. Üstelik su geçirmez olmalarından dolayı da hiçbir olumsuz hava koşulundan etkilenmeden çalışmalarını sürdürebilirler. Yani dış ortamlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Bu kalemler şarjları bitse bile içerisinde bulunan bilgiyi üç sene boyunca hafızalarında tutabilmektedirler. GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kalemine verilen darbeleri raporlar alınırken de görebilirsiniz. Piyasada bu kalemlerin plastik olanları satılıyor. Bunlar asla verim alamayacağınızı belirtmek isteriz. Firmamız tarafından satışı yapılan GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kalemi, tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Güvenlik ihtiyacı duymuş olduğunuz tüm alanlarda yüzde yüz güvenlik kontrolleri sağlama imkânı sunmaktadır. Güvenlik otomasyonlarının vazgeçilmez bir parçası olan GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kalemi, üstün teknolojiler kullanılarak üretilmiştir.

GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi kaleminin saat ve tarihini bilgisayar ile senkronize bir şekilde her zaman güncel tutabilirsiniz. Bu güncellemeler sizin programı açmanız ile birlikte otomatik olan yapılmaktadır. Bekçi takip yazılımında bulunan bağlantı bölümü ile birlikte bekçi takip programını açtığınızda, programın bilgisayar üzerinde bulunmakta olan ve sistemin takılı olduğu portlar otomatik olarak bulunarak, ayarlayan bölümün kontrol noktası olmaktadır. Program açıldığında bu işlem otomatik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak isterseniz buradan manuel olarak da kontrol edilebilmektedir. GuardTour bekçi devriye tur kontrol sisteminde devriye tanımları, bekçi kartlarını tanımlayacağınız olan bölümdür. Bu bölümde bekçilerin isim bilgileri, fotoğrafları vb. belirlenerek rapora dökülmektedir.

GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi bu sistemlerin fiyatlarıdır. GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi fiyatlarını öğrenmek için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlamak ya da info@perkotek.com üzerinden bize yazmak. Güvenlik görevliniz GuardTour bekçi devriye tur kontrol sistemi ile görev alanında mı yoksa değil mi bunu 7/24 bilebileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler