perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ DIŞ KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Şifreli dış kapı kilidi sistemleri, geçişleri kontrol altına almak adına günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi farklı model cihazların, aynı amaçlar için kullanılabilir olmasıdır. Bu sistemlerde kullanılan 4 farklı çeşit cihaz tipi bulunmaktadır. Bunlar; standalone şifreli dış kapı kilidi, panelli şifreli dış kapı kilidi, online dış kapı kilidi ve offline dış kapı kilidi olarak ayrılmaktadır. Öncelikle standalone cihazlardan bahsedelim. Bu cihazlar, çalışmalarına bilgisayardan bağımsız olarak devam ederler. Kart kaydı yapabilmek için öncelikle master kart kaydı yapmak gerekmektedir. Master kart okutması yapmadan, kart kaydı yapabilmek mümkün değildir. Bu şekilde kart kaydı yaptıktan sonra geçiş yetkileri verilebilmektedir. Bu cihazda kullanılacak olan kartların aynı zamanda tetik süreleri de ayarlanabilmektedir. Tetik olarak kuru kontak da vererek elektronik kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılığını da açtırabilmek mümkündür. Kartın yanı sıra şifre ile de geçiş yapabilmek mümkündür. Standalone şifreli dış kapı kilidi fiyatları, kullanacak olduğunuz cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar hakkında en net bilgiyi satış müdürlerimizden alabilirsiniz.

Offline şifreli kapı kilidi sistemleri ise adından da tahmin edebildiğiniz gibi çalışmaları esnasında bilgisayarın açık olmasına gerek olmaksızın çalışabilirler. Bu cihazlarda kartlara öncelikle geçiş zoneleri tanımlaması yapılması gerekmektedir. Hangi kartın hangi gün ve hangi saatte kullanılabileceği belirlenebilmektedir. Seviye bazında, kapı bazında ve kart bazında istenilmekte olan tüm raporları alabilmek de mümkündür. Bunları isterseniz mail olarak, isterseniz de yazıcı çıktısı olarak alabilirsiniz. Herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymayan offline şifreli dış kapı kilidi, kendileri zaten panel görevi görmektedirler. Ip tabanlı olan bu cihazlar, geçiş terminalleri en yakın network switch’e bağlanılarak sisteme dahil edilmektedirler. Kartı okutma yapan kişinin bilgileri de cihazın ana ekranında görüntülenebilmektedir. Offline şifreli dış kapı kilidi fiyatları için bize ulaşabilşirsiniz. 

 

Online şifreli dış kapı kilidi sistemlerinde ise cihazın çalışması için bilgisayarın sürekli olarak açık kalması gerekmektedir. Bu cihazlara öncelikle geçiş zaman tanımlamaları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri tanımlaması yapılması gerekmektedir. Rs 485 ve Rs 232 ile çalışırlar ve konvektör aracılığı ile bilgisayarın seri portuna bağlanabilirler. Online şifreli dış kapı kilidi fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Panelli şifreli dış kapı kilidi sistemleri ise panel yardımı ile çalışmasını devam ettirmektedir. Bu sistemlerde panele 4, 8 veya 16 adet cihaz tanımlaması yapılabilmektedir. Bu sistemlerde kullanılan terminallere aptal terminal de denmektedir. Aptal terminaller, hafızalarında hiçbir bilgiyi saklayamazlar. Tüm bilgiler panelde tutulmaktadır. Panel, programdan alınan bilgiler ile geçiş yapılıp yapılmamasına karar vermektedir. Tüm bu kilit sistemleri ile birlikte uyumlu olarak kullanabileceğiniz elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilitler ile de kapıların açtırılması sağlanmaktadır. Ahşap, demir, ahşap veya cam gibi tüm kapı yapılarına uygun kilit modeli bulunmaktadır. 

Şifreli dış kapı kilidi, günümüzde her geçen gün güvenilir alanlar elde etmek amacıyla çok daha geçiş alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemler ile siz de personel kontrolü, üye kontrolü vs. yapabilirsiniz. Perkotek Teknoloji olarak Strike şifreli dış kapı kilidi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden şifreli dış kapı kilidi fiyatları oldukça uygundur. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler