perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Anteni: Mağazanız İçin Üst Düzey Koruma!

Alışveriş mağazalarında olası hırsızlık olaylarına karşı alınacak önlemlerin başında ve en kesin çözüm olarak kullanılan yöntem güvenlik anteni sistemlerinin mağazaların giriş çıkış kapılarına uygulanmasıdır. Ürün koruma sistemleri kadar güvenilir bir sistem günümüz teknolojisinde henüz mevcut değildir. Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markalı güvenlik anteni sistemleri kullanıcılarımıza ürünler sağlamaktayız. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla hem en uygun fiyatlar firmamıza aittir hem de Türkiye genelinde sabit fiyatlar ile tüm kullanıcılarımıza aynı hizmeti sağlamaktayız. Ürünlerimize ait 10 yıl parça garantimiz ile ve verilen desteğimiz ile yaşanabilecek sorunlarda kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne geçilmektedir.

Çalışma sistemleri gayet basit olup herhangi bir eğitim alınması gerekmemektedir. Tek ihtiyaç duyulan 220 volt şehir elektriği ile çalışan adaptörüne enerji sağlanmasıdır. Orijinal kutusunda tak çalıştır özelliği ile gelen güvenlik anteni için başka bir işlem yapılmasına ihtiyaç yoktur. Standart ayarları ile etiket ile geçiş esnasından alarm veren antenlere ürün koruma ana kartı üzerinde bulunan potans ayarları ile hassasiyeti arttırılarak etiket ile antenlere yaklaşıldığında da alarm verilmesi sağlanabilir. Antenlerin, etiketleri algılamaları için aralarındaki mesafeler mağazada kullanılan etiket modeline göre maksimum 2 metreye kadar açılabilir. Bir set ürün koruma anteninde karşılıkla konumlanacak 2 anten bulunmaktadır. Kısacası kapı geçiş noktası 2 metre ile 4 metre arasında olan bölgeler için 2 set anten kullanılması gerekmektedir. Geçiş noktasının artmasıyla kullanılması gerek ürün koruma anten sayısı da doğru orantılı olarak artmaktadır. Çalışma mantıkları aynı olan güvenlik anteni kullanıcı isteklerine göre farklılıklar gösterebilir. Alüminyum & plastik ve plexi malzemelerinden üretilen gövdeleri ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Kullanılacak etiket modelleri ise kullanıcı isteklerine bağlı olmanın dışından mağazada bulunan ürünlere göre de farklılık gösterirler.

Giyim sektöründe hizmet veren mağazalar genel olarak, sert plastikten üretilen mıknatıslı etiketlerden kullanmak zorundadır. Kâğıt etiketlere göre ürünlerin üzerinde yetkililer dışında ürüne zarar vermeden sökülme imkânı olmadığından bu etiket modelleri kullanılır. Kendi içlerinde görünüş olarak modellenerek kullanıcılara sunulmaktadır. İki parça halinde olup bir tarafında alarm varken diğer tarafında iğneli tutucu ile ürünlerin üzerlerine tutturulurlar. Sökülerek mağaza tarafından geri alındığı için ömür boyu kullanılabilirler. Bir diğer kullanım şekilleri ise tel iğneler ile tutturularak üzerinde delik açılmayan ürünlerde kullanılmasıdır. Örnek verilecek olunursa tencere kulplarında kullanılabilir. Bir diğer etiket modeli olan kâğıt etiketler ise daha çok ambalajlı ürünlerin üzerine ya da içerisine yapıştırılarak kullanılırlar. Yapışkan özelliğinde olduğundan plastik etiketler gibi sökülüp tekrar kullanılamazlar, tek kullanımlıktırlar. Sökülemedikleri için devre dışı bırakılma yöntemleri de farklıdır. Deactivator adı verilen etiket öldürücüler ile frekansları bozularak devre dışı bırakılırlar. Tekrar kodlanamadıkları için tek kullanımlık olmalarındaki bir diğer sebeptir. Sensitive güvenlik anteni bu iki etiket modelini de arasında bir ayrım yapmadan algılayabilir, yani bir mağazada farklı modellerde etiketler kullanılabilmektedir.

Güvenlik anteni sistemleri ile ilgili yaşanabilecek olası sorunlarda ise firmamıza ait deneyimli destek ekibi ile irtibata geçilmesi yeterlidir. Sorunların anlık olarak giderilebilmesi için ilk etapta destek ekibinin yaptıracağı yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmesi sağlanır. Böylece sorunlar hızlı bir şekilde giderilmektedir. Eğer yapılan bu yönlendirmeler ile ya da kullanıcı taraflı müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınan randevu ile teknik ekip uzmanlarının yönlendirmesi seçeneği de kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Böylece giderilen sorunlar ile kullanıcıların mağduriyet yaşamalarının önüne geçilmiş olunmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler