perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Takip Sistemleri Programı: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin en çok tercih edilen alanı şüphesiz ki işletmelerdir. İşletmelerin dışında hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeri alanlar, okullar, fabrikalar gibi pek çok alanda da tercih edilmektedir. Personel takip sistemi programı, yani Perkotek personel takip sistemleri programı ile kullanılabilecek olan üç faklı cihaz modeli bulunmaktadır. Bunlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır.

Yüz tanıma personel takip sistemleri programı cihazı, geçişleri kontrol altına almak ve personelleri kolayca takip edebilmek için kişilerin yüzlerini okutarak geçiş yapmasına imkân tanımaktadır. Yüz tanıma cihazlarının yüksek çözünürlükleri sayesinde personellerin yüzleri oldukça hızlı ve kolay bir şekilde okunabilecektir. Her insanın yüzünde kayıt edilecek olan algoritma farklı olduğundan dolayı da personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutması mümkün olmayacaktır. Ayrıca bu cihazların pek çok modelinde aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede de cihazın kullanıcı kayıt kapasitesi daha çok artış göstermiş olacaktır. Biyometrik tanıma sistemleri içerisinde şüphesiz ki en kullanılabilir yöntem olan yüz tanıma cihazları, geçişin yapıldığı yerde bulunan turnikeler üzerine de monte edilebilmektedir. Böylece hem geçiş güvenliği hem de geçiş kısıtlaması elde edilebilmektedir. IP tabanlı olan yüz tanıma cihazları, en yakın network switch’e bağlanarak kullanılmaktadır.

Parmak izi personel takip sistemleri programı cihazları da yüz tanıma cihazlarından sonra en çok kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapmak için parmak izi kullanılmaktadır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı olduğundan dolayı da personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu da güvenilir bir takip imkânı doğurmaktadır. Bir cihaza bir kişinin on parmağı da tanımlanabilmektedir. Normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya tahriş olma gibi bir durum söz konusu olduğunda, tanımlı olan diğer parmaklar okutularak geçiş yapılabilmektedir. Cihazların kayıt kapasiteleri de 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu farklılık sayesinde personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm üretilebilmektedir.

Personel takip sistemleri programı, kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte de uyumlu olarak kullanılabilir. Kartlı cihazlar, kart okuma teknolojisi ile çalışma sağlarlar. Her geçiş yapmasına izin verilecek personel için farklı bir kart tanımlaması yapılması gerekir. Personel takip sistemleri programı ile personellerin giriş ve çıkış saatlerini çok kolay olarak takip edebilirsiniz. Üstelik bu giriş ve çıkış saatlerine bakarak da personellerin maaşlarını otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Programın otomatik olarak yedeklemesi sayesinde tüm veriler de yedeklenir. Bu sayede geçiş yapılan cihaz ile ilgili herhangi bir arıza yaşanması durumunda yedekte yer alan veriler kullanılabilir. Personel takip sistemleri programı hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler