perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Antenleri: Hırsızlığa Karşı Etkili Çözüm!

Güvenlik antenleri sistemleri, mağazalarda yer alan ürünlerinizi çalınma riskine karşı korumak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılacak olan iki çeşit anten vardır. Bunlardan ilki akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni olup diğeri ise rfid mağaza güvenlik antenleridir. Bu iki antenin de kullanımı çok basittir. Mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılırlar. Her mağazanın tasarımı nasıl farklı ise mağaza ürün koruma anteni tasarımı da isteğe göre farklılık gösterebilir. Ancak günümüzde sık olarak şeffaf modeller tercih edilmektedir. İsterseniz antenlerin gövdelerini reklamlar ile de kaplatabilirsiniz. Kullanım açısından nasıl rahat edecekseniz o şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sistemleri kullanmak için öncelikle antenlerin mağaza giriş ve çıkışlarına konumlandırılması gerekmektedir. Mağazada bulunan her ürün için etiket kullanılması gerekmektedir. Antenlerde kullanılan etiketlerin farklı pek çok çeşidi mevcuttur. Her ürün her cihazda kullanılamaz ancak her cihaz için farklı çeşitler tabi ki bulunmaktadır.

Akusto manyetik mağaza güvenlik antenleri, 58 khz frekans ile çalışmasını devam ettirmektedir. Bu antenler Devison teknolojisi ile çalışmaktadırlar. Çevrede ne kadar gürültü olursa olsun ya da metal bulunursa bulunsun, bunlardan etkilenmezler. Bu sayede de %100 verimli olarak çalışabilirler. Bu antenlerde yaklaşık olarak 2 metreye kadar başarılı bir şekilde okuma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Asla yanlış alarm vermeyen akusto manyetik güvenlik antenleri sistemi; alarm sökücü, Dr etiket, deaktivatör, slipper etiket, pencil etiket, şişe etiket vb. etiketler ile kullanılmaktadır. Bu antenler çift taraflı olarak kullanılmaktadır. Yani sol ve sağ olarak bir çift kullanılmalıdır. Bu antenler arasındaki mesafe kullanılacak olan etiketlere göre ayarlanmaktadır. Dr ya da kağıt etiket kullanılacaksa 12 santimetre geçiş mesafesi olmalıdır. Sert plastik etiketlerde ise bu mesafe 2 metreye kadar genişletilebilmektedir. Manyetik kirliliği setleyebilen akusto manyetik mağaza güvenlik antenlerinde kullanılacak olan etiketler, kasa görevlisi tarafından ürün satışı gerçekleştirildikten sonra çıkarılmaktadır.

Rf güvenlik antenleri ise 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmasını devam ettirmektedir. Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin hırsızlara karşı korunması için kullanılan bu antenler, günümüzdeki en güvenilir ve yaygın çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Rf güvenlik antenlerinin sistemini oluşturan en önemli ürün mağaza anteni olsa da bunun yanı sıra ürün alarm etiketi ve alarm sökücüler de sistemin birer parçasıdır. Öncelikli olarak mağaza girişinize dekorunuza uygun olarak mağaza ürün koruma anteni monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da etiketlemelerin yapılması işlemine geçilmektedir. 4x4 etiket, 5x5 etiket, round etiket, square etiket, mini etiket, sun etiket ve golf etiket bu sistemlerde kullanılan etiketlerden bazılarıdır. Bu etiketlerin etkisiz hale getirebilmesi için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Sert etiketlerin çıkarılması için ise mıknatıslı olan etiket sökücünün kullanılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kullanımı da çok basittir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive güvenlik antenleri Türkiye distribütörü olduğumuz için ürün koruma sistemleri fiyatları mağazamızda oldukça uygundur. Neden şimdi siz de güvenlik antenleri alarak mağazanızı koruma altına almıyorsunuz? Kullanım kolaylığı ile mağaza ürün koruma antenleri, çalıntı ürünlere harcadığınız tüm maliyetleri ortadan kaldırarak işletmenizin zarar etmesine engel olacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler