perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
Large Slipper Akusto Manyetik Etiketi
 • perkotek.com
Perakende sektöründe ürün hırsızlığı, işletmeler için ciddi bir finansal yük oluşturabilir. Bu yükü azaltmak için kullanılan birçok farklı teknoloji ve yöntem vardır. Bunlardan biri de Large Slipper Akusto Manyetik (AM) etiketleridir. Bu etiketler, mağaza çıkışındaki güvenlik antenleri ile birlikte çalışarak, ödeme yapılmadan çıkarılmak istenen ürünlerin tespit edilmesine yardımcı olur.

Large Slipper AM etiketleri, bir plastik gövde içerisinde barındırdığı akusto manyetik materyaller sayesinde çalışır. Bu etiketler genellikle büyük ve daha hacimli ürünler için tasarlanmıştır. Large Slipper AM etiketleri, genellikle 58 kHz frekansında çalışır. Bu frekans, güvenlik antenleri ile uyumlu olduğu için tespit oranı oldukça yüksektir.


Large Slipper Manyetik Etiket • 58 Khz frekansında olup Akusto Manetik (AM) ürün koruma sistemi anteniyle birlikte çalışır
 • 88 x 30 mm ebatlarındadır.
 • ABS plastikten imal edilmiştir.
 • Spring tip kilitleme sistemlidir.
 • Paketin 1000 adet vardır.
 • Paket ebatları 45 x 35 x 30 cm'dir
 • Paket ağırlığı 15,2 kg'dır.
 

Large Slipper Etiketin Anten İle Etkileşimi

Mağaza içerisinde, genellikle çıkış kapılarına yerleştirilmiş AM antenleri bulunur. Bu antenler, AM etiketleri ile aynı frekansta çalışır. Eğer etiketli bir ürün, ödeme yapılmadan bu antenlerin yanından geçirilirse, anten etiketi algılar ve bir alarm sesi çalar.

 

Large Slipper Etiketi Devre Dışı Bırakma

Ürün satın alındığında, kasada yer alan bir cihaz ile etiket devre dışı bırakılır. Bu işlem, etiketin antenler tarafından algılanmamasını sağlar.

 

Large Slipper Etiket Kullanım Alanları

- Elektronik Eşyalar: Büyük boyutlu televizyonlar, müzik sistemleri gibi.

- Mobilya: Sandalyeler, masalar vb.

- Spor Ekipmanları: Bisikletler, ağırlık setleri gibi.

 

Large Slipper Etiketin Avantajları

 1. Yüksek Güvenlik: AM etiketleri, çok yüksek tespit oranlarına sahiptir.
 2. Çok Amaçlı Kullanım: Büyük ve hacimli ürünler için idealdir.
 3. Kolay Kurulum: Etiketler kolayca ürüne uygulanabilir.

 

Large Slipper Etiketin Maliyeti 

Large Slipper AM etiketlerinin maliyeti, miktar ve kaliteye bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu tür etiketler, genellikle 20 cent ile 0,5 dolar arasında bir maliyete sahiptir.

 

Perakende sektöründe ürün güvenliği, önemli bir konudur. Large Slipper Akusto Manyetik etiketler, büyük ve hacimli ürünler için etkili bir güvenlik çözümü sağlar. Ancak, bu etiketlerin etkili bir şekilde kullanılabilmesi için uygun anten sistemleri, iyi bir eğitim ve etiketlerin doğru bir şekilde uygulanması gibi faktörlerin göz önünde bulundurulması gerekir. Bu sayede, mağazalar ürün hırsızlığına karşı daha etkili bir önlem almış olur, ve böylece finansal kayıplarını en aza indirebilirler.
İlgili terimler:  Ürün koruma etiketi, ürün alarm, alarm etiketleri, ürün alarm sistemleri fiyatları, mağaza ürün güvenlik sistemleri, ürün koruma etiketleri, akusto manyetik AM ürün koruma etiket, alarm etiket, label, AM etiket, fiyat
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler