perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
DR Ürün Koruma Etiketi
  • perkotek.com
Perakende sektöründe hırsızlık, mağaza sahiplerinin en büyük sorunlarından biridir. Farklı ürünlerin, farklı güvenlik ihtiyaçları vardır. Bu çeşitli ihtiyaçları karşılamak amacıyla, 4,5 x 1,5 ebatlarındaki DR (Dielectric Resonator) plastik alarm ürün koruma etiketleri geliştirilmiştir.

Bu etiketler, güvenlik açısından oldukça etkili ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. DR etiketler genellikle ince bir plastik tabakası ve onun üzerine yerleştirilmiş bir DR yongası ile oluşur. Küçük boyutları sayesinde ürünün estetiğini bozmaz, güvenlik antenleri tarafından kolayca algılanabilir. Etiketler, kendinden yapışkanlıdır ve ürün yüzeyine kolayca yapışabilir.


DR Alarm Ürün Koruma Etiketi

  • 45*10 mm ebatlarındadır.
  • 58 KHz frakansa sahip olup akusto manyetik ürün koruma antenleriyle birlikte kullanılır.
  • Market, kırtasiye, parfüm, bijuteri ve teknoloji mağazalarındaki küçük ebatlı ürünlerin üzerine rahatlıkla yapıştırılabilir.

DR plastik alarm ürün koruma etiketleri, perakende sektöründe sıklıkla tercih edilen güvenlik çözümlerinden biridir. Etkin algılama kapasitesi, uygun maliyetli yapısı ve estetik avantajları ile öne çıkan bu etiketler, mağazalar için önemli bir güvenlik aracıdır. Tüm bu faktörler dikkate alındığında, bu tür etiketlerin etkin bir şekilde kullanılması için iyi bir planlama ve uygulama stratejisi geliştirilmesi gerekmektedir.

perkotek.com
perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları