perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEDEKTÖR FİYATLARI

Güvenlik dedektörleri, metal eşya tespitini hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları ve kurulumları çok basit olmakla birlikte güvenlik dedektör fiyatları da çok uygun olmaktadır. Güvenlik dedektörleri sayesinden günümüzde tüm olası tehlikeli olaylar kolay bir şekilde önlenebilmektedir. Metal eşyayı gerek kişinin üzerinde gerekse üzerinde bulunan eşya içerisinde kolayca tespit edebilmeyi sağlamaktadır. Güvenlik dedektörlerinin bu açıdan kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller x ray güvenlik dedektörü, kapı tipi metal arama güvenlik dedektörü ve el tipi güvenlik dedektörü olarak üç farklı gruba ayrılmaktadır.

Kapı tipi güvenlik dedektörleri, metal eşya tespitini zone bölgesine göre yapmaktadır. Zone bölgesi bir kapı dedektöründe ne kadar fazla ise metal eşyayı tespit etmesi de bir o kadar kolaydır. Zone bölgesi sayesinde metalin kişinin neresinde olduğu kolayca tespit edilebilmektedir. Kapı tipi güvenlik dedektörleri yüksek hassasiyete sahiptirler. Uygun güvenlik dedektör fiyatları da Perkotek ailesi olarak bize aittir. Secuda marka kapı güvenlik dedektörünü, bizden çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu dedektörler sayesinde silah, bıçak, bomba vs. tüm tehlikeli metalleri anında tespit edebileceksiniz. Dedektörlerin ayarlarının girişinde de şifre bulunmaktadır. Şifreyi bilmeden dedektörlerin ayarlarını yapabilmek mümkün değildir. Bu da dedektörün güvenliğini sağlamaktadır. Kapı tipi metal güvenlik dedektörleri, -20 derece ile +70 derece arası tüm sıcaklıklarda da çalışmasına devam edebilmektedir. Bu dedektörlerin ekranlarında alarmın kaç kez çaldığını ya da kişilerin gün içerisinde dedektörden kaç defa geçiş yapabildiğini görmek mümkündür.

El tipi güvenlik dedektör fiyatları da yine Secuda el tipi dedektörlerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için çok uygundur. Yüksek duyarlılık ve seçiciliğe sahip olan bu dedektörler, metal tespit ettiklerinde titreşimli olarak uyarı vermektedirler. Geçiş bir tarama alanına sahip olan bu dedektörler, çok kolay kullanım sunarlar. Opsiyonel olarak şarj da edilebilen bu dedektörler, demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Düşük bataryada da ışıklı ve sesli olarak uyarı verebilmektedir. Sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahip olan el güvenlik dedektör fiyatları için firmamız satış müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Xray bagaj arama ve tarama güvenlik dedektörü; bavul, çanta, valiz, poşet vb. eşyaların içerisinde metal olup olmadığını tespit etmenizi sağlar. Bu dedektörler metal eşya tespitini inorganik ve organik madde ayrımına göre yapmaktadırlar. İnorganik maddeler, xray ekranlarında mavi renkli olarak gösterilen dedektörlerdir. Atom numarası bu dedektörlerin 18’den büyüktür. Organik maddeler ise atom numarası 10’un altında olan dedektörlerdir. Bu dedektörler ekranlarda turuncu renkli olarak gösterilirler. Atom numarası 18 ile 10 arasında olan maddeler ise karışık grup elementleridir ve xray cihazları ekranlarında yeşil renkli olarak gösterilmektedir. Bu dedektörlerin kullanımları da kurulumları da çok basittir. X ray güvenlik dedektör fiyatları, tercih edilecek olan dedektörün organik ve inorganik madde ayrımı yapıp yapmamasına göre değişebilmektedir.

Güvenlik dedektör fiyatları için çok daha fazlasını bilmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi mail adresimiz üzerinden de bize yazabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler