perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEVRİYE TUR SİSTEMLERİ

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye tur sistemleri, güvenliğin gerekli olduğu alanlarda bekçilerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, bekçilerin yer aldıkları tüm alanlarda güvenle kullanılabilmektedirler. Güvenlik devriye tur sistemlerini oluşturan elemanlar; tur ve yuva kartı, tur noktası, bekçi kontrol kalemi, bekçi takip yazılımı, bekçi tanıtım kartıdır. Güvenlik devriye tur sistemleri kullanabilmek için öncelikle tur kontrol noktalarının bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Kontrol noktalarının montajları yapılarken, manyetik alanlar içerisinde olmamasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, noktaların çalışmalarını bozabilmektedir. Daha sonra da bekçilerin ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bekçi takip kalemini okutması gerekmektedir. Son kontrol noktasına gelindiğinde de tur tamamlanmış olacaktır. Bu işlemden sonra bekçi saati şarj aktarım yuvasına konulduğunda ya da modeline göre aktarım kablosu ile bağlandığında, içerisinde yer alan bütün bilgiler bekçi takip yazılımına aktarılacaktır. Aktarım işleminden sonra bekçilerin bütün hareketleri, bekçi takip yazılımında görüntülenebilecektir. Bu sayede bekçilerin görev süreleri içerisinde hangi alanlarda yer aldıklarını devamlı olarak kontrol edebileceksiniz.

Güvenlik devriye tur sistemleri kalemleri, yüksek kalite standartlarından geçirilmekte olup oldukça ağır koşullara tabii tutulmuştur. Dayanıklılığı ispatlanmış olan bu kalemler, düşseler ya da yere atılsalar bile çalışmalarını sürdürebilirler. Zaten su geçirmez özelliğe sahip olmalarından ötürü olumsuz tüm kötü hava koşullarından da etkilenmeden çalışmasına devam edebilirler. Özellikle gece bekçilerinin yer aldıkları alanlarda sıkça kullanılabilirler. Çünkü normalde gündüzleri bekçileri takip etmek çok daha kolaydır. Ancak geceleri herkes uyurken bekçilerin hangi alanlarda yer aldığını bilebilmek zor olabilir. Olası tehlike oluşturabilecek olan tüm durumlarda bekçilerin hangi kontrol noktasında yer aldığını bilmek ve geceleri görev yerlerinde olduğunu bilmek sizin de güvenle uykuya dalabilmenizi sağlayacaktır.

Güvenlik devriye tur sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Perguard güvenlik devriye tur sistemleri, Perguard LCD güvenlik devriye tur sistemleri, Guard Tour güvenlik devriye tur sistemleri ve GuardX güvenlik devriye tur sistemleri. Tüm bu güvenlik devriye tur sistemleri modellerinde aslında çalışma mantığı aynı olsa da sistemlerde kullanılmakta olan kalemlerin modelleri farklılık göstermektedir. Ancak kalitelerinden asla şüpheniz olmasın. Tamamı oldukça kaliteli ve sağlamdır. Üstelik firmamızda Perguard güvenlik devriye tur sistemleri, Perguard LCD güvenlik devriye tur sistemleri, Guard Tour güvenlik devriye tur sistemleri ve GuardX güvenlik devriye tur sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Satın almak için ya da bu sistemler hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Neden geceleri bekçileriniz görev alanlarında mı diye sürekli düşünesiniz ki? Güvenlik devriye tur sistemleri sayesinde artık siz de 7/24 güvende olabileceksiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları