perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

En Ucuz Turnike Fiyatları: Bütçenize Uygun Güvenlik!

Turnike sistemleri, geçişleri kontrol altına alabileceğiniz ve aynı zamanda geçiş kısıtlamaları yapabileceğiniz sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniş olup günümüzde çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Turnike sistemlerinin kullanılmakta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; engelli geçiş turnike sistemi, hızlı geçiş turnike sistemi, bel turnike geçiş sistemi ve boy turnike geçiş sistemleridir. En ucuz turnike fiyatlarının bu modellerde bize ait olmasının sebebi Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak bu sistemlerin Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. En ucuz turnike fiyatları aranırken tabi ki yanı sıra aynı zamanda kalitede aranmaktadır. Bunun bilinci ile zaten kuruluşumuzdan bu yana en kaliteli turnikeleri satışa çıkarmaktayız.

En ucuz turnike fiyatları denilince akla ilk gelen turnikeler, şüphesiz ki bel turnikeleridir. Bu turnikeler, insan beli boyunda oldukları için bu ismi almış olan turnikelerdir. Bel turnikeleri, tüm personel devam kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Yani geçişteki kontrol aynı zamanda güvenliği de beraberinde getirmektedir. Bel turnikelerinde paslanmaz çelik gövdeli ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı gövde yer almaktadır. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda, elektrostatik boyalı modeller ise iç ortamlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu turnikelere günümüzde sıklıkla metro ve metrobüs istasyonlarında sıkça rastlamaktayız. Aynı zamanda tripod turnike olarak da bilinen en ucuz turnike fiyatları için yapmanız gereken tek şey sadece hemen bizi aramak!

En ucuz turnike fiyatlarında satışta olan bir diğer turnike modeli de hızlı geçiş turnikeleridir. Hızlı geçiş turnikeleri, yoğun geçişlerin olduğu alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, şık ve dekoratif görüntüleri sayesinde pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Özellikle işletmelerden sıkça bildiğimiz hızlı geçiş turnikelerinde paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı modeller yer almaktadır. Bu turnikeleri iç ve dış tüm ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hızlı geçiş turnikeleri, tüm pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir. Kontrolünde ise uzaktan kumanda ve buton olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek yer alır.

En ucuz turnike fiyatlarında satışta olan bir diğer modelimiz de boy turnikeleridir. Boy turnikeleri, geçişleri kontrol altında tutmak için harika bir seçenektir. Boy turnikelerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi, insan taşkınlıklarını önleyebilmesidir. İnsan boyundan büyük olmasından ötürü diğer turnike modellerinde olduğu gibi bu turnikelerde üzerinden atlayarak geçiş yapabilmeleri mümkün değildir. Ayrıca tüm pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir. Boy turnikelerinin elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olan farklı modelleri yer almaktadır. Yani sadece iç değil, aynı zamanda dış ortamlar için de harika çözümler sunmaktadır.

En ucuz turnike fiyatlarında satışta olan bir diğer turnike modeli de engelli geçiş turnikelerdir. Engelli geçiş turnikeleri, serbest geçişler ve engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanım alanları çok geniştir. Günümüzde sıklıkla işletmelerde engelli geçiş turnikelerine rastlayabilmekteyiz. Boy turnikesi ve tripod turnike kullanılan her alanda, engelli bireylerin de geçiş yapabilmesi için tercih edilmesi gerekmektedir.

En ucuz turnike fiyatları teklifi için siz de hemen şimdi alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Avax turnike sistemleri ile siz de güvende olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler