perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK EL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Güvenlik el dedektörü fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Kullanılacak olan güvenlik el dedektörüne bir metal eşya yaklaştırıldığında büyük ise metali çok yakından, metal eşya eğer küçük ise uzaktan dahi tespit edebilmek mümkündür. Güvenlik el dedektörü her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya devam etmektedir. Günümüzde sıkça alışveriş merkezleri ve sitelerden aşina olduğumuz güvenlik el dedektörü, bu alanlar dışında da farklı pek çok alanda kullanılmaktadır. Güvenlik el dedektörü kullanım alanları; okullar, plazalar, hastaneler, fabrikalar, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları gibi alanlar olarak arttırılmaktadır. El tipi metal üst arama dedektörü olarak da anılan bu dedektörler, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında çok daha yüksek güvenlik elde edilmesini sağlarlar. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, zone bölgeleri ile çalışmalarına devam eden dedektörlerdir. Bu dedektörlerde zone bölgesi ne kadar fazla ise metali tespit etme hızı da bir o kadar yüksektir. Hassasiyet ayarı yapılabilen bu dedektörlerden geçiş yaparken ekranlarında kaç kez alarm verdiğini ya da dedektörden kaç kez geçiş yapıldığını da görebilmek mümkündür. X – ray metal üst arama dedektörleri ise kapalı olan bavul, çanta gibi eşyaların içerisindeki metalleri tespit etmek için kullanılmaktadır.

Güvenlik el dedektörü fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilirler. Yüksek duyarlılıkları ve yüksek seçicilikleri ile kullanılan güvenlik el dedektörü, geniş tarama alanlarına sahiptirler. Bu el dedektörleri ile demir olan metaller ve diğer tüm metaller birbirinden ayırt edilebilmektedir. Güvenlik el dedektörü, metal eşyaları tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir. Düşük batarya durumlarında ise alarm verebildikleri için opsiyonel olarak şarj edilebilir ve böylece kullanıma ara vermeden 7/24 devam edilebilmektedir. Ergonomik tasarımı da bulunan güvenlik el dedektörü, sağlam tasarımı sayesinde sorunsuz kullanım şansı tanır.

Güvenlik el dedektörü, deri bir kılıfa sahiptir. Deri kılıfı sayesinde dış ortamlarda da güvenle kullanılabilen bu dedektörler, oto-frekans kilitlemeye sahiptirler. Üstelik dedektörlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Hassasiyet ayarı sayesinde demir olan metallere ve diğer tüm metallere tepki verebilmektedir. Uygun güvenlik el dedektörü fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile info@perkotek.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak da güvenlik el dedektörü fiyatları teklifi alabilirsiniz!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları