perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE GİRİŞ OGS

Site giriş ogs sistemleri, sitelerin girişlerinde kullanılarak siteye giriş yapacak olan araçların takip edilmesini sağlamaktadır. Site giriş ogs sistemleri ile araçların takibini yapmak için otopark bariyerleri, araç antenleri, otopark takip etiketleri, araç paneli ve otopark takip yazılımının bir arada kullanılması gerekmektedir. Bunun için kullanılacak olan bariyerlerin öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da bu alanlara otopark antenlerinin monte edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra her araca özel olarak etiket tanıtılması yapılması gerekmektedir. Araçlara tanıtılacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu etiketler, sert plastik etiketler ve kâğıt etiketlerdir. Sert plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılırken kâğıt etiketler ise araçların camlarında kullanılmak için uygun olan etiketlerdir. Bu etiketlerin okuma mesafesi site giriş ogs anteni okuma uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Site giriş ogs antenlerinin okuma yapma mesafesi otuz metre ile elli metre arasında değişmektedir. Öncelikle her araca özel olarak bir etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Araçların tüm bilgileri ile bu etiketler tanımlandıktan sonra antenlere araç etiketi gösterildiğinde kolayca geçiş yapılacaktır.

Site giriş ogs sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerin kol uzunlukları modeline göre değişmektedir. Genel olarak kol uzunlukları bu bariyerlerde 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani geçiş yapılacak olan alanın genişliğine uygun olan bariyer kolu ayarlanabilecektir. Site giriş ogs bariyerlerinin iç ve dış ortamlarda kullanılan modellerinin gövdeleri farklı özelliklere sahiptir. İç ortamlarda kullanılan site giriş ogs bariyerlerinin gövdesi elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan site giriş ogs bariyerlerinin gövdeleri ise paslanmaz çelik özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde her türlü ortamda kullanılabilir olduklarını da ispatlamışlardır. Site giriş ogs bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kolun kapanmasını sağlanabilir. Böylece sizin sürekli olarak bariyeri kontrol etmenize de gerek kalmayacaktır. Site giriş ogs bariyerlerimiz uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunur ve butona basarak bir sonraki geçiş komutuna geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bu butonlardan bir tanesi bariyer kolunu açmayı sağlarken, diğeri bariyer kolunu kapatmak için kullanılmaktadır.

Site giriş ogs bariyerlerinin yeni modellerinde led özelliği vardır. Ledleri, geceleri çok daha kolay bir kullanım sunar ve iyi haber, fiyatları da çok uygundur. Zaten site giriş ogs sistemleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi bu sistemlerin fiyatlarıdır. Site giriş ogs sistemleri fiyatlarını öğrenmek ya da bu sistemleri satın almak isterseniz tek yapmanız gereken 0850 811 80 00 numarasından bizi arayarak profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler