perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Saatleri: Güvenlik Görevlileri İçin Zamanında Denetim!

Bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri, bekçilerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde bekçilerin 7/24 olarak nerelerde olduğunu kontrol altına alabilirsiniz. Bunun için kullanılacak olan bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; Guard Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri, GuardX bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri, Perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri ve Perguard LCD bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleridir. Bunlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte aynı amaç doğrultusunda kullanılabilirler. Bu sistemlerde kullanılmakta olan kalemlerin modelleri değişmektedir. Onun dışında sistemin tüm elemanları dahi aynıdır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri kalemleri, oldukça dayanıklıdır. Yere atmaktan veya düşürülmekten dahi zarar görmezler. Bu sayede zaten satın alındıklarında uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilmeleri mümkündür. Kalemler, kontrol noktalarına okutulduklarında titreşimli olarak uyarılar verebilmektedirler. Bu sayede kalemlerin okuma yaptıkları da anlaşılmaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri kalemleri, herhangi bir zarar görseler bile içerisinde kalan bilgileri saklayabilme özelliğine sahiptirler. Bu kalemlerin içerisinde kalan bilgilerin programa aktarılabilmesi için ise aktarım yuvasına konulması ya da aktarım kablosu ile bağlantısının yapılması gerekmektedir. Genel olarak bu kalemler hakkında en çok merak edilenler arasında fiyatları gelmektedir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri kalemleri fiyatları, kullanılacak olan modele göre değişiklik gösterse de firmamızda fiyatları oldukça makuldür.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemlerini kullanarak bekçileri takip edebilmek için bu sistemlerde; bekçi tanıtım kartı, bekçi takip programı, kontrol noktaları, bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri kaleminin bir arada kullanılması gerekir. Sistemi aktif etmek için öncelikle kontrol noktalarının montajının yapılması gerekmektedir. Kontrol noktalarının bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekir. Bu kontrol noktalarının montajının yapılırken, bu alanların manyetik alanların dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlara montaj yapılırsa, okumada hatalar olabilmektedir. Kontrol noktalarının yerleştirilmesinin ardından her bekçinin tanıtım kartını okutarak, tura çıkacaklarını haber vermesi gerekir. Bu işlemden sonra ilk kontrol noktasından başlanarak son kontrol noktasına kadar kalemin okuma yapması sağlanır. Son kontrol noktası da okutulduğunda tur tamamlanmış olur. Kontrol noktasına okuma yapmak için kalemlerin belirli bir mesafeden kontrol noktasına yaklaştırılması yeterli olacaktır. Zaten okunma yapıldığında titreşimli olarak uyarı verileceği için okunma yapılmış olduğu bekçiler tarafından anlanabilir. Bundan sonra da bilgisayar bağlantılı güvenlik saatleri sistemleri kaleminin aktarım yuvasına konularak içerisinde yer alan bilgilerin bekçi takip programına aktarılması sağlanır. Bu aktarma işleminden sonra program üzerinde bekçilerin tüm hareketleri raporlanmış olur. Hangi kontrol noktasında, hangi saat aralığında devriye gezdiği ve devriyeye saat kaçta başladığı gibi tüm bilgilerin görüntülenmesi mümkün olacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler