perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otomatik Bariyer Sistemi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Otomatik bariyer sistemi fiyatları, sistem içerisinde kullanılacak olan bariyerlerin modellerine, kullanılacak etiketlerin sayısına ve modeline, kullanılacak olan ek ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı da otomatik bariyer sistemi fiyatları hakkında net olarak bir rakam veremeyiz. Bunun için öncelikle ihtiyacınızın belirlenmesi, kullanılacak olan alanın tespit edilmesi ve bu alana uygun olan bariyerlerin seçilmesi gerekmektedir. Tabi ki her alana uygun olan farklı model bariyerlerimiz bulunmaktadır. Bu bariyerlerin iç ortamlarda kullanılan modelleri, elektrostatik boyalı gövdelidir. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik modeller suya karşı dayanıklılık gösterdiği için herhangi bir olumsuz hava durumundan da etkilenilmez. Böylece araç kontrolleri hem iç hem de dış ortamlarda sağlanabilecektir.

Otomatik bariyer sistemi fiyatları uygunluğu ile firmamız tarafından satışa sunulmuş olan Avax bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar, araçların giriş yapacağı alana göre bariyerler üzerinde arttırılabilir ya da azaltılabilmektedir. Bariyerlerimiz çok kaliteli olup günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle site otoparklarından aşina olduğumuz otomatik bariyer sistemleri; okullar, fabrikalar, belediyeler, inşaat alanları, gibi birçok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda otomatik geçiş sistemi (ogs) ya da hızlı geçiş sistemi (hgs) olarak kullanılabilmektedir.

Otomatik geçiş sistemi ya da hızlı geçiş sistemi olarak kullanılacak bariyerlerin öncelikle araçların giriş yapacak oldukları otopark girişlerine montajının yapılması gerekmektedir. Montaj kiti bulunması, bu bariyerlerin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde montajının yapılmasını sağlamaktadır. Bariyerlerin yanına ise antenlerin montajının yapılması gerekmektedir. Montajı yapılan antenlerin okuma uzaklıkları, anten modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu antenlerin okuyacağı etiketlerin de araçlar üzerinde kullanılması gerekir. Otomatik bariyer sistemi fiyatları uygunluğu ile bu sistemlerde kullanılan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt olan etiketler, araçların camlarına yapıştırılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik olan etiketler ise araçların plakalarında kullanılarak, araçların antenler tarafından tanınabilmesini sağlamaktadır. Eğer etiketler anten tarafından tanınmıyor ise bariyer kolu açılmayacak ve aracın geçiş yapmasına izin verilmeyecektir.

Otomatik bariyer sistemi fiyatları uygunluğu ile bu sistemlerde kullanılan bariyerlerimiz, mükemmel bir çalışma şekline sahiptir. Oldukça sessizdir ve sağlamlığı / kalitesi ispatlanmıştır. Günümüzde de zaten bu sebeplerden dolayı giderek çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Bu bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Bu sayede bariyerin kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bariyerlerimiz, acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçerek de güvenliği sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Otomatik bariyer sistemi fiyatları hakkında teklif almak ya da bu bariyerleri yakından inceleme fırsatı yakalamak için sizi Perkotek Plaza’ya davet ediyoruz. Oldukça uygun fiyatlar ile sahip olacağınızın da garantisini veriyoruz! Zaman kaybetmeden siz de güvenliğinizi sağlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler