perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK TOM KALEMİ FİYATI

Bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı, çok merak edilmekte olan bir konudur. Ancak bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı değişmektedir. Bu yüzden bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı teklifi verebilmek için öncelikle tercih edilecek olan sistemin belirlenmesi gerekmektedir. Perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı, Guard Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı, guardx bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı ve Perguard Lcd bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı birbirinden farklıdır.

Peki, bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı uygunluğuna sahip olan bu sistemler nasıl, nerelerde ve ne amaçla kullanılıyor? Bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı uygunluğuna sahip olan sistemlerimiz, bekçileri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bekçilerin devriye gezmesi gereken zaman dilimlerinde hangi alanlarda olduklarını bu sistemler sayesinde çok basit bir şekilde takip edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı olması sayesinde satın almanız da çok basit olacak ve farklı pek çok alanda kullanabileceksiniz. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde; bekçi tanıtım kartı, bekçi takip programı, bekçi kontrol kalemi, aktarım yuvası ve tur kontrol noktalarının bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tur kontrol noktalarının monte edilecekleri alanların, manyetik alanlar dışında olmasına da özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, noktaların frekansını bozabilmektedir.

Tur kontrol noktalarının montajlarından sonra bekçiler, ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı uygunluğuna sahip olan kalemlerini okuturlar. Bu okutma işlemi sırasında kalemlerin tur kontrol noktalarına sadece beş ile yedi santimetrelik mesafelerden gösterilmesi yeterlidir. Kalemler, noktaları okuduklarını zaten titreşimli olarak uyarı vererek belli edeceklerdir. Son kontrol noktasına da kalemin okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olacaktır. Tabi ki tura çıkmadan önce de bekçilerin, bekçi tanıtım kartlarını okutması gerekir. Bu sayede hangi saatte, kimin tura çıktığı da bilinecektir. Böylece herhangi bir vukuat anında kimin hangi alanda yer aldığı da bilinebilecektir.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı uygunluğuna sahip olan kalemler, tur bittikten sonra aktarım yuvasına konurlar. Aktarım yuvasına konmaları ile birlikte, içerisinde yer alan bütün bilgiler de bekçi takip programına aktarılır. Program, kalemden alınan bütün bilgileri raporlamaktadır. Bu raporları isterseniz yazıcıdan çıktı alabilir, isterseniz yedeklerde saklayabilirsiniz. Üstelik bu kalemler, suya karşı da dayanıklılık gösterir ve tüm olumsuz hava koşullarına karşın kullanılabilir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tom kalemi fiyatı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da satın alma için size sadece bir telefon kadar uzaktayız.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler