perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
05 Şub. 2009
İlk SECUDA Kapı ve El tipi üst arama dedektörü ithalatı yapıldı
Uygun fiyat talebindeki bayiler için SECUDA markası altında kapı ve el tipi metal üst arama dedektörü ithalatı yapıldı.Teknik servisi kurulup PERKOTEK Call Center personellerine destek semineri verildi.
perkotek.com
06 Oca. 2009
PERKOTEK STRIKE Markası ile yeni access readerlarını pazara sundu
Standalone,online ve offline çalışma özelliklerine sahip kartlı kapı açma ve yetkilendirme cihazları STRIKE markasıyla bütünleştirildi.
perkotek.com
28 Ara. 2008
HÜRRİYET İnsan Kaynakları Kapağını bize ayırdı
İş yerlerindeki kontrol sistemlerini ve çeşitli açılımlarını Hürriyet İnsan Kaynakları ile paylaştık.Teknolojinin baş döndüren hızı sayesinde iş yerindeki verimliliğin arttırılması için personelin gereksiz zamanlarını ortadan kaldırmak temel unsur olmuştur.Çalışmasının takip edildiğini bilen personel , eforunu işine harcayarak kendisini izleyen müdürlerine bunu gösterip aldığı ücreti gerçekten hak ettiğini ispatlamak isteyecektir. 
perkotek.com
28 Ağu. 2008
Uluslar arası İSAF 08 Güvenlik fuarında 774 kişi standımızı ziyaret etti
28-31 Ağustos 2008 tarihinde gerçekleşen sektörünün en büyük güvenlik fuarında her zaman ki yerimizdeydik.Katılımın yoğun olduğu fuarda Parmak izi ve kartlı personel takip sistemleri başta olmak üzere,turnikeler,otopark bariyerleri,bekçi tur kontrol sistemleri,proximity access control reader lar ,metal üst arama dedektörleri ve daha birçok ürün sergilendi.
perkotek.com
24 Nis. 2008
Yeni Nesil PERKOTEK Yemekhane Yazılımı Çıktı!
Online-Offline çalışabilen yemekhane otomasyonu bitirildi.Kurmuş olduğu Yemekhane otomasyonlarıyla 800 binin üzerinde kişinin yemek haklarını ve yetiklerini takip eden firmamız veri tabanını en son teknolojiyle destekledi.Kartlı ve Parmak izli cihazlarla çalışabilen yazılımda uzak erişimle kontrol ve destek seçenekleri de bulunmaktadır.
perkotek.com
04 Mar. 2008
PERKOTEK in bayileri 1.800 ü aştı
40 ın üzerinde ürünün Türkiye distribütörlüğünü yapan PERKOTEK, ürün alan kayıtlı bayi sayısını 1.800 olarak açıklamaktan gurur duyar.Sadece Türkiye değil Almanya,Avusturya,İngiltere,Portekiz,Kanada,Hollana,Irak,Nijerya,AzerbaycanTürkmenistan,Mısır,Hollanda ve Yeni Zelanda başta olmak üzere 20 nin üzerinde Dünya ülkesinde satış yapan , PERKOTEK ürünlerini kusursuzca temsil etme gayretindeki tüm bayilerimize teşekkürü borç biliriz.
perkotek.com
12 Şub. 2008
Tuvalet Takip Sistemi!
İşletme sahiplerinden gelen yoğun istekler üzerine türkiyede ilk defa PERKOTEK tarafından yapılan WC kullanım sınırlandırma sistemi piyasaya sürüldü.Personellerin mesai saatlerinde gereksiz olarak yada sigara içme bahanesi ile wc yi kullanmalarının önüne kartlı yada parmak izli sistemlerimizle artık geçilebiliyor.
perkotek.com
16 Oca. 2008
PERKOTEK Yönetim Üst Kurulu markalaşma kararı aldı
Bir çok alanda ithalatı olan PERKOTEK ürünlerin Türkiye tanıtımlarını kendisine ait markalar oluşturarak yapmaya karar verdi.Bekçi tur kontrol sisteminde GUARDTOUR u yapılandırdıktan sonra Parmak izi cihazlarda da MAGIC PASS Markası uygun bulundu.
perkotek.com
07 Oca. 2008
GUARD TOUR bekçi tur kontrol sistemi imalatı bitirilip satışa sunuldu
Piyasada bulunan ve akbil teknolojisi ile üretilmiş TOM kalemlerde darbe veya sıvı temasına bağlı yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması amacıyla üretilen %100 PERKOTEK ürünü olan GUARD TOUR marka bekçi kontrol sistemi satışa sunuldu.Aselsan'ın denizden havaya ve havadan havaya füze sistemlerinin mucidi olan yüksek elektronik mühendislerimizin yoğun emekleri ve üstün ar-ge leriyle imal edilen üründeki senelik üretim adedi 2500 ad olarak planlandı.RF mantığıy...
perkotek.com
27 Ara. 2007
IP tabanlı Sc102 access control reader seri ithalatı başladı
Rs232-485 reader larda oluşabilecek bağlantı hatalarını ortadan kaldırmak , online-offline geçiş yetkilendirmesi yapmak ve bunların uzak erişimle kontrolünün yapılabilmesi amacıyla ithal edilen sc102 uygulandığı projelerdeki ciddi beğeni neticesinde seri ithalat planına dahil alınmıştır.
perkotek.com
30 Eyl. 2007
PERKOTEK Öğrenci geçiş kontrol sistemiyle öğrenciler güvende
Okullarda genelde Öğrenci olmayan kişiler elini kolunu sallaya sallaya okula girip çıkabilmekte ve bu Öğrenciler için ciddi bir sorun teşkil etmektedir.PERKOTEK parmak izi sistemi turnike ile desteklenerek Öğrencilerin parmakizi cihaza tanıtılmakta ve geçiş seviyelerine göre sıralanmaktadır.Bir Öğrencinin 10 parmağı da istenirse Magicpass 15500 marka cihaza tanıtılabilir olaki bir tanesi okumazsa diğer 9 seçenekten biri ile geçiş yapmak mümkün olacaktır.Bağlı bulun...
perkotek.com
06 Eyl. 2007
Uluslar arası İSAF 07 Güvenlik fuarında 543 kişi standımızı ziyaret etti
Uluslar arası İSAF güvenlik fuarında yerli ve yabancı birçok firmadan gelen ziyaretçiye PERKOTEK ' in 9 ülkede 14 üreticiden ithalatını yapmış olduğu online - offline Parmak izi terminalleri, Parmak izili kapı açma sistemleri, PDKS uygulamaları, Turnike , bariyer, Metal dedektörleri ve access kontrol sistemleri tanıtıldı.Fuarda Türk Alman ortak yapımı proximity terminaller ve Akıllı bina uygulamaları yoğun ilgi gördü.Fuar sonrası 23 firmaya eğitimlerini takiben...
perkotek.com
05 Mar. 2007
PERKOTEK Parmak izli kapı açma sistemi basına tanıtıldı
Anahtar taşımaya son veren ve güvenliği üst limite taşıyan PERKOTEK Parmak izli kilitlerinin en son çıkan modeli KeyLock bir kokteylle basına tanıtıldı. 64 ülkede 9 milyondan fazla satışı yapılmış olan sistemde Parmak izi, Şifre ve mekanik anahtar ile 3 farklı şekil geçiş sağlanabilmekte.İnşaat sektörünün hızlı gidişi, inşa edilen Malikane , Plaza ve Residence larda kalitenin artırılarak tercih sebebi olma özelliğini ortaya çıkarmış olup ev ve bina elektroniğinin d...
perkotek.com
27 Şub. 2007
PERKOTEK Türkiye 'nin ilk Sanayi tipi Parmak izi cihazını ithal etti
Magicpass 15500 parmak izi terminali ile artık yaralı,kesik, kirli yada silinmiş parmak izlerini okutmak gerçek olacak.1000 dpi lik tarama kompleksiyle üretilen cihaz zemx500 sensör ile desteklenerek yüksek çözünürlükle taramayı yaparak çok daha kısa bir zamanda karşılaştırmayı yaparak geçiş iznini verecektir.Özellikle ağır sanayi ve üretim odaklı sektörlerde karşılanan sıkıntı ortadan kalkarak %99,2 okuma garantisi verilecektir.
perkotek.com
14 Şub. 2007
PERKOTEK İcra Kurulu Personel arttırımı kararı aldı
Türkiye geleninde 15.000 in üzerinde müşteriye ve 1.100 e yakın Çözüm ortağına hizmet veren PERKOTEK , kalite zincirinin ve hizmetin aksamamsı için Call Center ve Teknik servis kadrosunun kullanımı için ilave yeni araç alımlarını 10 gün içinde bitirdikten sonra genç ve yaratıcı Mühendisleri bünyesine katacaktır. Kadro arttırımıyla birlikte bayi eğitimleri 1 günden 6 güne çıkarılacak ve satış sonrasında PERKOTEK ürünlerinin prensiplere uygun kurulması konusunda geli...
perkotek.com
23 Eki. 2006
ERDEMİR DEMİR ÇELİK de parmak izi uygulamasına geçti
1965 yılında üretime başlayan ERDEMİR, bugün ulaştığı 3 milyon ton/yıl düzeyinde ham çelik üretim kapasitesi ile halen Türkiye'nin en büyük demir çelik kuruluşu ve tek entegre yassı çelik üreticisidir.Uluslararası kalite standartlarında levha, sıcak ve soğuk haddelenmiş sac ile kalay, krom ve çinko kaplamalı sac üretmektedir.Magis pass 14500 ve 15500 Kartlı- Parmak izli personel devam kontrol sisteminin uygulandığı projede 35 adet cihaz kullanılarak 2000 işçi ve pe...
<<   <   1  2 
100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları