perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL EL DEDEKTÖRÜ

Metal el dedektörü, metal eşyaların tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektördür. Metal el dedektörü kullanılmakta olan birçok farklı alan bulunmaktadır. Bunlar; siteler, işletmeler, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar vb. olarak listelenmektedir. Metal el dedektörü kullanımı da her geçen gün artış göstermektedir. Günümüzde sıkça kullanılmakta olan bu dedektörler; kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında çok daha yüksek güvenlik elde etmenizi sağlamaktadır.

Metal el dedektörü, metal eşyaları tespit ettiğinizde titreşimli olarak uyarı vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Metal el dedektörüne küçük bir metal yaklaştırıldığında yakından ve büyük bir metal yaklaştırıldığında ise uzaktan tespit edebilmek bile mümkündür. Üstelik metal el dedektörü ile demir olan metaller ve diğer tüm metaller birbirinden ayırt edilebilmektedir. Bu sayede metalin ne derece zararlı olduğu da tespit edilebilmektedir. Üstelik bu dedektörlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Hassasiyet ayarı ile hangi tür metallere alarm verileceği belirlenebilir. Metal el dedektörü 9 voltluk bir çalışma voltajına sahiptir ve 22 khz çalışma frekansı ile çalışmasına devam eder. Opsiyonel olarak da şarj edilebilen bu dedektörler, şarjı bittiğinde alarm vererek şarjın doldurulması gerektiğini belirtmektedir. Deri kılıfa ve ergonomik bir tasarıma sahip olan metal el dedektörü sayesinde bıçak, tabanca, silah gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebilmektedir.

Metal el dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçicilik ile taramalar yapmaktadır. Bu sayede anında metalleri tespit edebilir. Üstelik geniş bir tarama alanına sahiptir. Bu sayede tüm metalleri anında tespit edebilmektedir. Oto frekans kilitlemesi ile kullanıcısına harika bir seçenek sunar. Gelişmiş teknoloji ile metal el dedektörü, görüntüsü ile de sizi baştan çıkarmayı başaracak!

Metal el dedektörü hakkında merak edilmekte olan bir diğer konu da metal el dedektörü fiyatlarıdır. Bu dedektörlerin fiyatları, Secuda markasının dağıtıcısı konumunda olmamızdan dolayı oldukça uygundur. Yani metal el dedektörü almak isterseniz siz de doğru adrestesiniz! Metal el dedektörü hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için alnında oldukça profesyonel olan satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları