perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL PARMAK İZİ

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel parmak izi sistemleri ile personel takibi yapmak için öncelikle personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin parmak izlerinin tanıtılması gerekmektedir. Parmak izi tanımlama işleminin nasıl yapıldığından bahsedelim. Bu işlem için öncelikle kişilerin parmak izlerinin cihaza gösterilmesi gerekmektedir. Parmak izi, her insanda farklı bir özellikte olduğundan ötürü de bu cihazların güvenliği oldukça yüksektir. Aynı zamanda parmak izi her insanın her parmağında da farklı özelliktedir. Bu sayede bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması yapması mümkün değildir. Böylece geçişler çok kolay bir şekilde kontrol altına alınabilmektedir. Personel parmak izi cihazlarında kullanıcı kayıt kapasiteleri her cihazda farklı bir özellik göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun ideal bir çözüm bulabilmek mümkün olacaktır. Bu cihazlarda kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir.

Personel parmak izi cihazları; işletmeler, belediyeler, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, okullar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, plazalar, holdingler gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Pek çok parmak izi cihazında aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede de kullanıcı kayıt kapasiteleri de artış göstermiş olacaktır. Bu cihazlar ile isterseniz personelleri takip ederken aynı zamanda turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Böylece geçişleri kontrol ederken aynı zamanda da geçiş kısıtlamaları da sağlayabilirsiniz.

Turnikelere personel parmak izi cihazları ile nasıl tetik verebileceğinizden bahsedelim. Bunun için öncelikle parmak izi cihazları öncelikle turnikelerin üzerine monte edilmelidir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin parmak izlerinin tanıtılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra personeller cihazlara parmak izi okuttuklarında kolayca geçiş yapılabilmektedir. Üstelik Magic Pass personel parmak izi cihazları Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları da oldukça uygundur. Üstelik her son kullanıcı kolayca bu cihazları kullanabilir.

Personel parmak izi okuyucuların kapı kilidi şeklinde modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller de parmak okuyucu, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Pil ile çalışmasına devam ederler. Pilin bitmesine yakın son 100 geçişte alarm vermeleri sayesinde de pilin ne zaman değişmesi gerektiğini tahmin ederek kullanıma sorunsuz olarak devam edebilirsiniz. Bu cihazlar çalışmak için elektrik kullanmadıkları için de elektrik kesilmesi gibi durumlarda hiç sorunsuz olarak kullanıma devam edilebilecektir. Personel parmak izi cihazlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve personel takip etmek için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler